Home  /  Entertainment  /  Johnny Depp na přehlídce Rihanny

Johnny Depp na přehlídce Rihanny

Johnny Depp bude údajně hvězdným protagonistou na Savage X Fenty Show Vol. 4. Mezi tvrdými kritikami a uvítacími ovacemi pokřtí herec svůj mediální návrat na přehlídkové molo.
07.11.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

9. listopadu 2022 bude Savage X Fenty Show Vol. 4 exkluzivně streamována na Prime Video. Vzhledem k předchozím ročníkům je okolo akce, která kombinuje módu, hudbu a exkluzivní umělecká vystoupení, mimořádně velký rozruch. S blížícím se dnem, kdy bude vše odhaleno, se množí oficiální teasery, které zveřejnila sama Rihanna, obrázky a zvěsti o tom, koho uvidíme defilovat, tančit a zpívat.

Podle důvěryhodných zdrojů se přehlídky zúčastní Johnny Depp, a to s důležitou rolí: bude hvězdným hostem módní show a prvním mužem v historii Savage X Fenty, který bude nosit oděvy z pánské kolekce. Herec již natočil svou část přehlídky, která bude za několik dní k dispozici ke zhlédnutí, a je zřejmé, že se snaží využít mediální vlny, kterou mu přinesl tolik diskutovaný soudní proces s Amber Heard, a znovu si získat přízeň veřejnosti navzdory lavině kritiky, kterou po jeho konci stejně sklidil.

Podle důvěryhodných zdrojů se Johnny Depp zúčastní pořadu s důležitou úlohou, pravděpodobně jako celebrita, která bude v pořadu hostovat, přičemž má být - podle uniklých informací - oděn pouze ve spodním prádle. Zatím neexistuje žádné oficiální potvrzení ani neunikly žádné fotografie, ale herec využívá mediální vlny, kterou mu přinesl tolik diskutovaný soudní proces s Amber Heardovou - tak slavný, že se z něj stal film - tím, že se znovu dostane do povědomí veřejnosti navzdory lavině kritiky, které se mu i tak dostalo.

Jestliže Amber zmizela ze scény, Johnny naopak znásobuje svá vystoupení tím, že se kromě herectví věnuje i jiným než hereckým úlohám: v posledním období hrál na kytaru na turné s Jeffem Beckem, zahrál si ve francouzské scéně Maïwennova filmu Jeanne du Barry jako král Ludvík XV. a jako astronaut byl mezi hosty na posledním předávání cen MTV VMA. Podle uveřejněných údajů se od začátku soudního procesu zvýšil prodej Dior Sauvage o 48 procent, herec tedy v současnosti rozhodně zažívá moment oživení své kariéry.

Zatímco čekáme na to, jak či v čem se Depp na přehlídce objeví, je již oficiálně známo, že se po mole projdou Irina Shayk, Taraji P. Henson, Cara Delevingne, Precious Lee, Bella Poarch, Anitta, Don Toliver, Burna Boy a Stella Maxwell, kteří se tak připojí k hvězdné sestavě modelů, herců, osobností hudebního světa a dalších. Savage X Fenty Show Vol. 4 je formou veskrze osobního vyjádření Rihanniny kreativity věnované posílení postavení žen, které se střetává s existencí jedince, jenž navzdory vahám dobra a zla přesto využil svého mediálního vlivu, aby před soudem anihiloval svou bývalou ženu, pachatelku a oběť ve svazku zjevně zničeném dynamikou moci, kterou v osobních vztazích vytvořila sláva.

Volba Johnnyho v hereckém obsazení tak mnohé mate, ale vzhledem ke krátké sociální paměti, kterou je dnes veřejnost obdařena, byla tato zpráva jinými přijata velmi pozitivně a ti se z hercova návratu na scénu nadále radují. Na přehlídce bude představena zbrusu nová kolekce Savage X Fenty, která se vyznačuje unikátními strukturálními detaily a velikostmi od XS do 4XL. Bude to také příležitost představit první kolekci Savage X Fenty Sport pod vedením návrháře Adama Selmana. Jako vždy budou všechny kousky z kolekce k dispozici v prodeji na Amazonu již v den přehlídky. Co však bude mít Johnny na sobě?

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best