Home  /  Entertainment  /  Jon Snow spin-off
Jon Snow spin-off

Jon Snow spin-off

Britský herec Kit Harington si údajně zopakuje roli Jona Snowa v novém pokračování oblíbené fantasy série.
25.06.2022
Text: Jakub Pástor
Foto: Getty images

Podle serveru Hollywood Reporter je pokračování oblíbeného fantasy dramatu z produkce HBO v počátcích příprav a herec Kit Harington by si měl zopakovat svou roli krále ze severu, který se stal dědicem Železného trůnu.

Připravovaný seriál, který je popisován jako spin-off, by se měl odehrávat po událostech osmé sezóny seriálu Hry o trůny, která byla odvysílaná v roce 2019. Pokračování příběhu Jona Snowa by mohlo vysvětlit rozporuplnou osmou sérii a poskytlo by divákům šanci dozvědět se více o osudech přeživších postav. Pokračování také otevře dveře pro návrat dalších známých tváří, včetně nevlastních sourozenců Jona Snowa Sansy a Aryi Stark, které hrají Sophie Turner a Maisie Williams.

Zpráva o možném spin-offu přichází několik týdnů před premiérou série Rod draka, kterou odvísílá 21. srpna HBO Max. Desetidílný seriál, který se odehrává 200 let před událostmi Hry o trůny, vychází z románu Oheň a krev a sleduje rod Targaryenů – dračích jezdců, z něhož vzešla také postava Daenerys Targaryen.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best