Home  /  Entertainment  /  Kdo si zahraje dalšího Supermana?

Kdo si zahraje dalšího Supermana?

Poté, co z této role vypadl Henry Cavill, je červený plášť znovu k mání.
16.02.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

Henry Cavill se do role Supermana v nadcházejícím celovečerním filmu této franšízy nevrátí. Bývalý hrdina filmu Muž z oceli se na Instagramu pochlubil: „Je to smutná zpráva pro všechny. Jako Superman se nakonec přece jen nevrátím. Poté, co mi studio řeklo, abych svůj návrat oznámil už v říjnu, před svým obsazením, není tato zpráva nejjednodušší, ale to už je život.“

Proč tolik Warner Bros tlačí na další díl? Spolušéf studia DC James Gunn plánuje zaměřit film na Supermanovo mládí, a proto se 39letý Cavill do role příliš nehodí. Zbývá nám tedy jediná otázka: kdo bude hrát příštího Clarka Kenta? Kolem tohoto tématu se vyrojilo spoustu fám a spekulací. V nedávném tweetu Gunn prozradil, že casting na tuto roli ještě nezačal.

Ačkoli zatím nemáme jistotu, kdo jsou potenciální kandidáti, menším spekulacím se jistě neubrání nikdo z nás. Toto je seznam pravděpodobných supermanů podle redakce Esquiru.

Miles Teller

Velkolepý výkon Milese Tellera ve filmu Top Gun: Maverick prokázal, že má na to, aby hrál Supermana. Milují ho všichni od fanoušků na sociálních sítích až po Esquire.

Jacob Elordi

Mohl by být Jacob Elordi příštím Mužem z oceli? Přestože se kolem tohoto tématu na Redditu objevilo mnoho fám, není to úplně pravděpodobné. Elordi má totiž před sebou další velký úkol: zahraje si Elvise Presleyho v připravovaném životopisném filmu Sofie Coppoly o Priscille Presley.

Austin Butler

Když už je řeč o Elvisovi, držitel Zlatého glóbu, nominovaný na Oscara, teď nepochybně zažívá vrchol své kariéry. Přestože je herci 31 let, díky svému mladistvému vzhledu je skvělou volbou. Mezi fanoušky DC je nepopiratelným favoritem a po internetu už dokonce kolují mock-upy Butlera v ikonickém červeném plášti.

Michael B. Jordan

Michael B. Jordan v současné době natáčí pro HBO Max seriál o Supermanovi s názvem Val-Zod, v němž vystupuje černošský Superman. Možná bude herec chtít pokračovat v dráze akčního superhrdiny? Vzhledem k tomu, že Jordan po krátkém závěrečném cameu ve filmu Black Panther Wakanda zřejmě s Marvelem skončil, má náš odhad své opodstatnění.

David Corenswet

Nejenže vypadá jako mladý Clark Kent, ale David Corenswet chce také pracovat. V roce 2019 se herec svěřil magazínu Entertainment Weekly, že jeho role Supermana by byla jako splněný sen. O tom, že si Corenswet získal přízeň fanoušků DC, svědčí řada vláken na Redditu, kde se spekuluje o jeho obsazení do této role.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best