Home  /  Entertainment  /  Má Kanye West novou manželku?

Má Kanye West novou manželku?

Podle spekulací se nová paní West jmenuje Bianca Censori a už dlouho pracuje pro společnost Yeezy.
16.01.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

Ta zpráva přišla jako blesk z čistého nebe: Kanye West se oženil. Nebo možná ne. Ačkoli se zdá, že došlo ke skutečnému obřadu, dokud nemáme k dispozici oddací list, není nic jisté. Okolnosti naznačují, že mohlo jít o impulzivní gesto (ve stylu svatby v Las Vegas), které by odpovídalo rapperovu zvyku často jednat bez velkého přemýšlení, případně i o reklamní trik.

Se zprávou jako první přišel server TMZ, který uvedl, že se rapper během tajného obřadu oženil se stejnou záhadnou blondýnkou, s níž byl před několika dny paparazzi přistižen. Ostatně mezi indiciemi, které se zdají potvrzovat, když už ne svatbu, tak alespoň vztah, je několik společných setkání hvězdy se sexbombou v okolí Los Angeles. A navíc před hotelem Waldorf Astoria v Beverly Hills měl Kanye na prsteníčku krásný prsten, který se tolik podobá klasickému novomanželskému.

Co o manželce víme? Nová paní West se jmenuje Bianca Censori a neví se o ní nic kromě toho, že by měla být dlouholetou spolupracovnicí brandu Yeezy, kde podle jejího profilu na Linkedin zastává pozici "Head of Architecture".

Z několika málo nalezených snímků je patrná jistá podobnost s Kim Kardashian, s níž sdílí výraznou postavu a některé obličejové rysy. Stejně jako v případě své bývalé manželky se zdá, že West už začal působit jako poradce pro image Biancy, která vyměnila dlouhé hnědé vlasy za platinový blond bob.

Znamená změna vzhledu, že se Kanye chystá představit světu svou novou manželku?

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best