Home  /  Entertainment  /  Nejvíc sexy mužem roku 2022 se stal Chris Evans

Nejvíc sexy mužem roku 2022 se stal Chris Evans

Americký časopis People v úterý večer vyhlásil Chrise Evanse novým Sexiest Man Alive.
12.11.2022
Text: Alex Mayer
Foto: Getty Images

Hollywoodská hvězda Chris Evans byl titulován jako „Sexiest Man Alive“. Moderátor Stephen Colbert oznámil udělení ceny v úterý večer místního času ve svém pořadu Late Show. Ve video skeči se pak 41letý muž objevil se šerpou s nápisem Sexiest Man Alive po boku akční hvězdy Dwayna Johnsona, držitele titulu z roku 2016.

Johnson však dal okamžitě najevo, že se titulu nikdy nevzdá. Nyní se o něj budou muset podělit, vtipkoval. Pak požádal Evanse, aby řekl něco „sexy“. Hvězda filmu Captain America se pak podívala přímo do kamery a řekla: „Jděte zítra volit!“ - s důrazem na úterní volby v USA.

Evans zdobí obálku časopisu People s třídenním plnovousem a sepraným tričkem. „Moje matka bude mít velkou radost,“ řekl novopečený držitel titulu v rozhovoru. Je totiž velmi hrdá na všechno, co dělá.

Chris Evans vystřídal herce Paula Rudda

Časopis People uděluje tento titul každoročně od roku 1985, přičemž prvním nositelem se stal herec Mel Gibson. V roce 2021 porazil své mužské konkurenty Paul Rudd. Na pozici „Sexiest Man Alive“ vystřídal herce Michaela B. Jordana.

Předtím to byli mimo jiné hudebník John Legend, herec Idris Elba, country hudebník Blake Shelton, britská fotbalová legenda David Beckham a Australan Chris Hemsworth. Čtyři muži získali tento titul v průběhu let již dvakrát: Brad Pitt, Johnny Depp, George Clooney a Richard Gere. Mnozí z nich reagovali na ocenění, které pravděpodobně ani sami autoři nemyslí zcela vážně, s humorem.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best