Home  /  Entertainment  /  Po premiéře seriálu The Watcher vzrostl prodej bezpečnostních kamer o 1000 %

Po premiéře seriálu The Watcher vzrostl prodej bezpečnostních kamer o 1000 %

Nastěhovali se do bytu a začaly jim chodit děsivé dopisy. Nový horor Vidím vás (The Watcher) je inspirovaný skutečnými událostmi. Osoba, která ve seriálu tvrdí, že se „nikdy nepřestane dívat“, děsí diváky natolik, že si ve strachu pořizují složitá zařízení a bezpečnostní kamery.
23.10.2022
Text: Alex Mayer
Foto: Netflix

Seriál s Naomi Watts, Bobbym Cannavalem a Jennifer Coolidge vychází ze skutečného příběhu rodiny, která se přestěhuje do vysněného domu v New Jersey, aby začala dostávat sérii mrazivých výhružných dopisů od anonymního člověka, který si říká „the watcher“. V osmidílném seriálu se Nora a Dean Brannockovi rozhodnou nainstalovat po celém domě kamery, aby se cítili bezpečněji a chráněni před záhadnými dopisy.

Po uvedení seriálu 13. října údaje z Google Trends a obchodu s domácími potřebami B&Q odhalily, že prodej bezpečnostních kamer vzrostl o 1 000 %, zatímco více než 164 000 lidí vyhledávalo na internetu bezpečnostní kamery. 

V seriálu inspirovaném skutečným příběhem nechvalně proslulého domu "Watcher" v New Jersey dále hrají Mia Farrow, Terry Kinney, Richard Kind, Margo Martindale, Joe Mantello, Noma Dumezweni, Christopher McDonald, Michael Nouri, Isabel Gravitt, Henry Hunter Hall a Luke David Blumm.

Tvůrci seriálu Ryan Murphy a Ian Brennan jsou také výkonnými producenty spolu s Alexisem Martinem Woodallem, Ericem Kovtunem, Bryanem Unkelessem, Ericem Newmanem, Parisem Barclayem, Naomi Watts, Arielem Schulmanem, Henrym Joostem a Scoopem Wassersteinem.

Za prvních pět dní vysílání nasbíral seriál The Watcher, který byl spuštěn 13. října, již 125 milionů zhlédnutých hodin. Seriál se dostal do top 10 v 90 zemích.

Pro srovnání, Dahmer za prvních pět dní nasbíral 196,2 milionů hodin.

Sedmidílný seriál je vlastně třetím Murphyho titulem v žebříčku tento týden, přičemž Mr. Harrigan's Phone dosáhl v žebříčku celovečerních filmů 20 milionů zhlédnutých hodin.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best