Home  /  Entertainment  /  Po stopách nejlepších bublinek

Po stopách nejlepších bublinek

Exkluzivní prostředí KVIFF přivedlo na jedno místo světovou i českou smetánku. Gala atmosféra s sebou mimo jiné přinesla obraz šampaňského ve sklence. Ale co když máte právě chuť na plzeň?
05.08.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Benedikt Renč

O tom, že má Pilsner Urquell stejný šmrnc jako každý jiný drink, vás přesvědčí herec a moderátor Jakub Prachař, který nám v prostorách Grandhotelu Pupp předvedl s lahvemi od piva nevídaná kouzla hodná Davida Copperfielda. Občas ho při tom vyrušil procházející model a herec Adam Bardy v perfektně padnoucím smokingu, zatímco něžná Gabriela Heclová doplnila zásoby ledu. To kvůli tomu, aby pivo bylo extra vychlazené pro celý tým v našem Esquire Studiu.

Mezi celebrity, luxus, smokingy, nádherné róby a samozřejmě bublinky vstupuje Pilsner Urquell s těmi svými. Vychutnáte si je v dokonalé krémové pěně. I když sklenici držíte za ucho, a ne za stopku. Jedním z hlavních důvodů, proč jsme na KVIFF propadli nejlepším bublinkám piva Pilsner Urquell, je jeho historie a tradice. 

Pilsner Urquell se poprvé vařil v roce 1842 v Plzni, a od té doby si udržuje své jedinečné místo v pivním žebříčku. Při jeho výrobě se dodržuje tradiční proces, garantující kvalitu a autenticitu každého doušku. Je to pivo, které se vaří s láskou a úsilím, a to se pochopitelně promítá do jeho chuti. Každým douškem se dostanete na nezapomenutelnou cestu chutí, kde se hořkost a sladkost prolínají harmonicky a vytvářejí dokonalou symfonii na jazyku.

Potvrdí vám to i moderátorka a úspěšná podnikatelka Barbora Bakoš, kterou jsme přistihli v backstagi zrovna ve chvíli, když se natahovala po oroseném ležáku. Nenechala se vyvést z míry, ani když okolo projížděl s další dávkou ledu slovenský youtuber a influencer Daniel Štrauch aka GoGoManTV. Ale proč bylo pivo Pilsner Urquell vyhlášeno nejlepšími bublinkami na filmovém festivalu v Karlových Varech? Odpověď je prostá: film a pivo mají mnoho společného. Obojí se snaží vyvolat emoce, vytvářet příběhy a přenášet nás do světů plných zážitků. A právě Pilsner Urquell s jeho kvalitou a chutí dokáže přidat další rozměr ke každému filmovému zážitku.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best