Home  /  Entertainment  /  Sex sells: Netflix se červená

Sex sells: Netflix se červená

Toto jsou nejžhavější seriály ke streamování.
09.02.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: Getty Images

Tak tomu bylo vždy a všiml si toho i poskytovatel streamování Netflix. Stále více sérií je plných žhavých scén, které jsou někdy více a někdy zase méně explicitní. Dalo by se dokonce říci, že Netflix nebyl nikdy tak sexy jako nyní. Kolem seriálu Sex/Life se právě strhl opravdový rozruch, je to jeden z nejsledovanějších titulů na Netflixu. A v tomto bodě musíme být upřímní: Důvodem nemusí být nutně propracovaný příběh. Také španělský seriál Élite je sezónu od sezóny žhavější a žhavější, v poslední době se v každé epizodě objevila alespoň jedna sexuální scéna. Zdá se, že se to divákům líbí a Netflix jim přináší to, co chtějí vidět. Pro váš příští večer ve dvou nebo o samotě před televizí jsme pro vás připravili výběr těch nejlepších a nejžhavějších seriálů, které Netflix nabízí.

Sexy série: Netflix se zaměřuje na sex, erotiku a romantiku v celém spektru

Ačkoli se bez sexu a žhavých scén neobejde téměř žádný seriál, poskytovatel streamování Netflix dbá na to, aby byly co nejrozmanitější. Ať už se jedná o hetero-, homo- nebo bisexuální orientaci: je pokryto celé pestrobarevné spektrum. Netflix totiž ví, že láska je láska.

Přehled nejžhavějších seriálů na Netflixu:

Bridgerton

Bonding

Élite

Sex/LifeSex

Education

Toy Boy

Sexify

Feel Good

1. Bridgerton

Příběh seriálu Bridgerton, inspirovaný knižními bestsellery Julie Quinnové, se točí kolem osmi sourozenců z londýnské vyšší společnosti 19. století. Všichni hledají lásku a dobrodružství, zatímco jejich rodiče chtějí jen jedno: Konečně je oženit či provdat. Všechny - a zejména Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor) - jsou však tvrdohlavé a chtějí se vdát z lásky (crazy). Následují divoké intriky, žhavé flirty a spousta dramat. Bridgerton se svými sexuálními scénami trefil do vkusu diváků Netflixu. Seriál se několik týdnů držel v žebříčcích Netflixu a patří k nejoblíbenějším produkcím posledních let.

2. Bonding

Fetiš je vnímán jako tabuizované téma. V seriálu Bonding se však Netflix plně zaměřuje na BDSM scénu. Pete (Brendan Scannell) a Tiff (Zoe Levin) bývali nejlepší přátelé. Po letech se neobvyklým způsobem znovu setkají a Pete, který se nedávno přiznal k homosexualitě, zjistí, že Tiff si docela dobře přivydělává jako domina. Bez dalších okolků najme Peta jako svého asistenta a oba si v New Yorku vybudují vlastní malé BDSM impérium. Ale samozřejmě to není tak snadné, jak si mysleli. Bonding senzibilizuje lidi k fetišům všeho druhu a zbavuje sexuální preference špatné pověsti. Mimochodem, mnohé záběry v seriálu Netflixu jsou tak důmyslně inscenované, že by se mohly pokládat za umění.

3. Élite

Celosvětový megaúspěch zaznamenal také španělský seriál Élite. Tajný recept: ty nejžhavější sexuální scény téměř v každém díle. To, co bylo v první sezóně ještě poněkud zdrženlivé, dosáhlo ve čtvrté sezóně svého vrcholu. Čistý sex? Ne tak docela. Élite je vlastně o státní škole Las Encinas a různých studentech. Každý z nich má svá tajemství, kostlivce ve skříni a vlastní problémy. Kromě divokých večírků se v každé sezóně řeší také brutální zločin. Aby toho nebylo málo, všichni herci a herečky v seriálu jsou mimořádně pohlední. Proto se nedoporučuje, abyste se, když dojde na věc, dívali jinam.

4. Sex/Life

Všichni mluví o seriálu Sex/Life od Netflixu. Jde o matku a manželku dvou dětí Billie (Sarah Shahi). Její minulost byla poznamenána divokými zážitky a spoustou vzrušujícího sexu. Ale v manželství, ve kterém je nyní, všechno nějak stagnuje. Billie se začne utápět ve vzpomínkách a píše si deník. Brzy se však ztratí ve vzpomínkách a její manžel Cooper (Mike Vogel) objeví její zprávy plné touhy po vzrušení a bývalém příteli Bradovi (Adam Demos). Pokud si Billie nedá pozor a nezvládne své manželství, hrozí, že ji její minulost dostihne.

5. Sex Education

Naštěstí byl Sexuální výchova natočena jako seriál, nikoliv jako film. Protože tak se můžeme s každým dílem znovu podílet na Otisově bláznivém životě. Jeho matka je sexuální terapeutka (Gillian Anderson ji hraje neuvěřitelně cool) a stydlivý teenager si brzy uvědomí, že díky své explicitní osvětě může dávat ostatním studentům sexuální lekce a vydělávat na tom. Kromě sexu mají teenageři problémy i s úplně jinými věcmi. To nejlepší na žhavém seriálu Netflixu je určitě jeho humor, s nímž se řeší témata jako pohlavně přenosné choroby nebo erektilní dysfunkce.

6. Toy Boy

Sexy středobodem španělského kriminálního seriálu Toy Boy je striptér Hugo Beltrán (Jesús Mosquera). Peníze si vydělává předváděním svého těla, ale když je náhle obviněn z vraždy, jde striptér do vězení. Po sedmi letech má být propuštěn a Hugo chce spolu s právničkou Trianou Marín (María Pedraza) konečně prokázat svou nevinu - a vyrovnat staré nezaplacené účty. Potýká se však s řadou překážek. Mimo jiné se jedná o vraždící rodinný klan. Seriál Toy Boy je vlastně o vyšetřování vraždy. To, že v něm hrají roli některé striptýzové show a žhavé scény, je jen malá lahůdka.

7. Sexify

Natalia toho o programování ví hodně. V oblasti sexu má ale co dohánět. Spolu s kamarádkami Monikou a Paulou se pokusí vyhrát soutěž. Za tímto účelem chce vyvinout aplikaci, která sleduje ženský orgasmus a měla by ženám poskytnout obzvláště uspokojivé výsledky. Muži a ženy se z toho mohou ještě něco naučit. Polský seriál Sexify společnosti Netflix se zabývá feministickými tématy a snaží se odbourat tabuizovaná témata, jako je masturbace, sex a orgasmus.

8. Feel Good

Mae Martin je kanadská komička, která hraje sama sebe v seriálu Feel Good od Netflixu. Při vystoupení v klubu ve svém novém domově v Londýně se Mae seznámí s okouzlující mladou ženou George. Po společných drincích, schůzkách a večerech se Mae dokonce rozhodnou spolu bydlet. George však brzy zjistí, že Maeina minulost je poznamenána drogami. A George jako dříve heterosexuální žena svůj vztah s Mae tají. Ještě než vše pořádně začne, hrozí, že mladý vztah ztroskotá a Mae se vrátí ke svým starým zvykům. Scénář seriálu Feel Good napsala komička Mae Martinová a do značné míry vychází z její autobiografie.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best