Home  /  Entertainment  /  Soudní proces Johnnyho Deppa a Amber Heard bude zfilmován

Soudní proces Johnnyho Deppa a Amber Heard bude zfilmován

„Hot Take: Depp/Heard“ bude popisovat jejich soudní proces od konce září na streamovací službě Tubi.
25.09.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

Soudní proces pro pomluvu mezi Johnnym Deppem a Amber Heard byl jednou z nejdiskutovanějších událostí roku 2022 a udržel miliony fanoušků obou herců (zejména Deppa) a zvědavých diváků přilepených před obrazovkou, kteří se zajímali o každý zapeklitý detail manželství a sporů tohoto páru. Přenosy, které byly kompletně vysílány prostřednictvím streamování, včetně výpovědí, šokujících odhalení, zvukových nahrávek a důležitých svědectví, jako například Kate Moss, už tak působily jako reality show, takže to, že se z nich nyní stane skutečný film, se zdá být téměř přirozeným vývojem.

Projekt s názvem Hot Take: The Depp/Heard, který bude mít premiéru v pátek 30. září na Tubi, bezplatné streamovací službě společnosti Fox, je prezentován jako opravdová naléhavá výpověď, která se zrodila, „aby zachytila aktuální verzi příběhu, který se stal součástí kulturního ducha, a vykreslila jedinečný obraz toho, co miliony lidí viděly v létě odehrávat se na titulních stránkách novin“.

Scénář k filmu napsal Guy Nicolucci (The Daily Show), režíruje ho Sara Lohman (Grace a Frankie) a podílí se na něm řada téměř neznámých herců: Deppa hraje herec z Paralel Mark Hapka, Amber Heard Megan Davis, kterou jsme mohli vidět ve filmu Sám v temnotách, Johnnyho právničku Camille Vasquez ztvární Melissa Marty ze seriálu Station 19 a obhájkyni Elaine Bredehoft si zahraje Mary Carrig ze seriálu Law & Order True Crime.

Zatím nebyl zveřejněn ani trailer, ale můžeme spekulovat o tom, že se na plátně odehrají nejdůležitější fáze soudního sporu Johnnyho Deppa s jeho bývalou manželkou, která byla obviněna z toho, že ho zostudila v článku, který v roce 2018 zveřejnil deník The Washington Post a v němž sice přímo nezmínila jeho jméno, ale označila ho za násilníka a zmínila údajné násilí, kterému byla vystavena během manželství s hvězdou Pirátů z Karibiku. Ještě před začátkem léta porota rozhodla v Deppův prospěch a přiznala herci odškodné ve výši více než 10 milionů dolarů a současně Heard přiznala odškodné ve výši 2 milionů dolarů, protože ji jeden z Deppových advokátů obvinil, že o zneužívání lhala.

Mezitím probíhala šestitýdenní přestřelka, kdy se za velmi vysoké pozornosti médií objevovala svědectví, která na světlo světa přiváděla nejhorší a nejznepokojivější zákulisí manželství obou herců, videa a audionahrávky předkládané jako důkaz vzájemného týrání, ale také tahanice na sociálních sítích mezi Deppovými fanoušky a příznivci Amber. Jsme zvědaví, jak bude celá kauza vylíčena ve filmu Hot Take: The Depp/Heard Trial, ale fikce pravděpodobně nepřeváží nad realitou.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best