Home  /  Entertainment  /  Těchto 10 seriálů a filmů vznikne ve studiu DC v příštích několika letech

Těchto 10 seriálů a filmů vznikne ve studiu DC v příštích několika letech

Batman se vrací do kin a s ním celá netopýří rodina. To je jen jedno z oznámení nových seriálů a filmů DC na příští roky.
08.03.2023
Text: Yvonne Dewerne
Foto: KLopez for DC Studios

Od listopadu 2022, kdy byla založena společnost DC Studios a jejího vedení se ujal generální ředitel a režisér James Dunn, fanoušci DC Universe čekají, až se konečně dozvědí, jaké seriály a filmy jsou v plánu. Čekání je právě u konce. Řada superhrdinů se dočká pokračování a na výsluní vystoupí i méně známí (anti)hrdinové. James Gunn na prezentaci před otevřel novou kapitolu DC. A to doslova. Plánované filmy a seriály totiž patří do kapitoly 1 s názvem " Gods & Heroes". Je tu však jedna špatná zpráva, tato kapitola začne až v roce 2025. Ale jak všichni víme, těšení se je ta nejlepší radost.

Režisér James Gunn představuje 10 budoucích seriálů a filmů DC.

Od šokujících hororů až po komedie - každý fanoušek DC si najde něco pro sebe.

James Gunn hovoří o plánech studia DC

James Gunn a DC Studios plánují tyto filmy

Pokud James Gunn dosáhne svého, Superman a spol. nás brzy opět nalákají do kinosálů, a proto připravuje následující filmy.

Superman: Legacy

James Gunn zapřahá vůz před koně. Nový film Superman: Legacy bude uveden do kin 11. července 2025. To už je jisté. Velkou otázkou však je, kdo si hrdinu v kápi zahraje. V každém případě to nebude Henry Cavill, který si superhrdinu všech superhrdinů zahrál v posledních filmech. Je také jasné, že tento film nebude příběhem o původu, ale zaměří se na Clarkovu snahu sladit svůj superhrdinský život s tím lidským. Příběh také osvětlí, zda je Superman v podstatě dobrák, nebo zda ho být hodný v určitém okamžiku také přestane bavit a Superman se obrátí na temnou stranu.

The Authority

Superhrdinů je už dost. Gunn si proto myslí, že je čas věnovat film antihrdinům. The Authority bude vycházet z postav společnosti Wildstorm.

The Brave and the Bold

The Brave and the Bold bude příběhem Batmana a Robina. Ale kdo bude hrát Batmana? S největší pravděpodobností to nebude ani Robert Pattinson, ani Ben Affleck. Osnova filmu je však již známa. Bruce Wayne se dozví, že má syna - Damiana Waynea - a teď ho musí naučit všechno, co je třeba umět, aby se stal Temným rytířem. Ale neobjeví se jen jeho syn, objeví se celá netopýří rodina.

Supergirl: Woman of Tomorrow

Dívka z oceli se dočká vlastního samostatného filmu. Zatímco Superman vyrůstal v milující rodině na Zemi, Supergirl zůstala na kousku Kryptonu, který se od něj oddělil. Viděla umírat mnoho svých blízkých a to Supergirl nenechává bez úhony. Zní to jako spousta citových problémů.

Swamp Thing

Studio DC pracuje na filmu, který vypráví temný příběh o původu postavy Swamp Thing. Pokus o film o bahenní příšeře propadl, a tak nyní přichází nový projekt a tentokrát půjde o skutečný hororový šok. Tímto filmem chce DC Universe dokázat, že umí víc než jen filmové hrdiny.

Tyto seriály plánuje James Gunn a DC Studios

Kromě mnoha filmů se na streamovací platformy chystá i celá řada seriálů.

Creature Commandos

V případě seriálu Creature Commandos se plánuje animovaný seriál ve stylu Suicide Squad. Přinejmenším Weasel bude hrát ústřední roli, stejně jako otec Ricka Flaga. Gunn také slíbil, že herci, kteří v tomto seriálu propůjčí své hlasy postavám, se později objeví před kamerou v hrané produkci.

Waller

Wallerová je dalším spin-offem filmu The Suicide Squad. Tentokrát jde o zadavatelku Amandu Wallerovou, kterou i nadále hraje Viola Davisová. Seriál se odehrává mezi 1. a 2. sérií Peacemakera, jednoduše proto, že Gunn nemá čas věnovat Peacemakerovi vlastní seriál.

Lanterns

Dost bylo fám, James Gunn promluvil. Dlouhou dobu se stále chystaly nové filmy a seriály o různých inkarnacích Green Lantern. Nyní je jasné, že Lanterns se zaměří na Hala Jordana a Johna Stewarta.

Paradise Lost

Třetí díl Wonder Woman byl právě zrušen, ale nakonec se musí mezera něčím zaplnit, a právě tady by měl přijít na řadu Paradise Lost. Tento seriál pojednává o politických intrikách v čistě ženské společnosti na bájném ostrově Themyscira, a to ještě předtím, než se Wonder Woman narodila. Gunn už se dočkal srovnání s Game of Thrones, pokud jde o povahu a tón projektu. Znamená to, že bude stejně brutální a krvavý? Uvidíme.

Booster Gold

Trocha komedie neuškodí a právě takovou roli má Booster Gold hrát. Tato role je mezi komiksovými fanoušky velmi oblíbená, ale široké veřejnosti zatím představena nebyla. Mike Carter, pravým jménem Booster Gold, je bývalá fotbalová hvězda z 25. století, která cestuje zpět v čase a využívá technologie z budoucnosti, takže si všichni myslí, že je superhrdina. Postava, která trpí syndromem hochštaplera.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best