Home  /  Entertainment  /  Vystoupí Travis Scott opravdu live v Pompejích?

Vystoupí Travis Scott opravdu live v Pompejích?

Po pyramidách v Egyptě se rapper zaměřil na vykopávky v Pompejích.
01.08.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

Po dlouhém čekání konečně přišel den, kdy Travis Scott vydal na všech platformách nové album Utopia. V předchozích dnech houstonský rapper oznámil řadu akcí souvisejících s propagací alba: od vydání filmu, na jehož režii se podíleli Harmony Korine, Nicolas Winding Refn a Gaspar Noé, až po živé vystoupení v Egyptě.

Právě živé vystoupení mezi pyramidami se stalo středobodem mediální kauzy poté, co egyptský Syndikát hudebních profesí koncert odložil na pozdější termín, jak potvrdil sám Scott na svém kanálu na Twitteru. Netrvalo však dlouho a lidé začali spekulovat o dalším koncertu, který prostřednictvím svých oficiálních webových stránek oznámil tajemný koncert v Pompejích.

Podle některých názorů by se nemuselo jednat o skutečnou živou show přístupnou veřejnosti, ale o videoklip natočený již v předchozích dnech. Fanouškovská teorie je nejspíš pradivá. Datum uvedení bylo zveřejněno v sekci webu pojmenované jako Utopia World, spolu s filmem Circus Maximus a fanzinem věnovaným desce. Zatímco čekáme, až se dozvíme pravdu o live vystoupení, Travis Scott má jistě jiné starosti. V posledních dnech byl spatřen v záhadném tričku, které jako by předjímalo spolupráci s Givenchy, což později potvrdil i kreativní ředitel značky Matthew M. Williams.

Jisté však je, že Scott bude na nadcházejícím filmovém festivalu v Benátkách debutovat snímkem Aggro Dr1ft režiséra Harmonyho Korinea, který bude uveden mimo soutěž. Zkrátka a dobře, po dlouhé pauze způsobené tragédií na Astroworld Tour se zdá, že se Scott vrací na scénu v plné formě.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best