Home  /  Entertainment  /  Vztah na dálku, akce a sérioví vrazi - v červnovém výběru Netflixu si každý najde to své

Vztah na dálku, akce a sérioví vrazi - v červnovém výběru Netflixu si každý najde to své

Chris Hemsworth se vrací jako australský žoldák ve filmu Tyler Rake Extraction 2. To je jen jedna z nejzajímavějších událostí června na Netflixu.
01.06.2023
Text: Yvonne Dewerne
Foto: Netflix

V létě si nepotrpíte na nic těžkého - ani při jídle, ani při streamování. A tak má Netflix i v červnu ve svém programu řadu nových seriálů a filmů, které mají bez velkého přemýšlení pobavit. Přesně tak to máme rádi.

To nejdůležitější v červnu na Netflixu

Netflix nabízí další dokument o sériovém vrahovi, korejský akční seriál a upozorňuje na opravdu neuvěřitelnou kariéru Arnolda Schwarzeneggera.

Červen začíná romantikou. Elliott, mladý rybář s výjimečným hlasem, dostane životní šanci, když ho objeví úspěšná hudební manažerka Suzanne. Ta Elliotta představí své odcizené dceři Lilly, která pracuje jako hudební producentka. Zatímco Elliott je na cestě ke slávě, konflikty z minulosti ohrožují nejen jeho velký průlom, ale i rodící se lásku mezi ním a Lilly. A Beautiful Life začíná na Netflixu 1. června.

The Days

The Days je japonský seriál, který se točí kolem jaderné katastrofy ve Fukušimě v roce 2011. Předehrou k tragickým událostem bylo zemětřesení o síle 9 stupňů, které zasáhlo japonské pobřeží v březnu 2011. V jeho důsledku zaplavila jadernou elektrárnu Fukušima 15 metrů vysoká vlna tsunami a poškodila několik reaktorových bloků. Bez neporušeného chlazení tak hrozilo katastrofální roztavení. V průběhu sedmi dnů osvětlují Dny v osmi epizodách události ze tří různých perspektiv. Jak situaci prožívají vládní úředníci, zaměstnanci elektrárny a zaměstnanci jaderné elektrárny? Seriál The Days si můžete od 1. června pustit na Netflixu.

Arnold

Kariéra Arnolda Schwarzeneggera je opravdu neuvěřitelná! Kulturista, který neumí anglicky, se stane akční hvězdou a přižení se do jedné z nejvlivnějších rodin v USA. Druhou kariéru začíná jako politik a nakonec se stává guvernérem Kalifornie. Jak to dokázal? Pouze štěstí za to nemůže. Tento třídílný dokumentární seriál vypráví o jeho neobyčejném vzestupu od dětství v Rakousku až po uskutečnění amerického snu. V upřímných rozhovorech se vyjadřuje sám Schwarzenegger, jeho přátelé, odpůrci, filmoví kolegové i pozorovatelé. Arnold začíná na Netflixu 7. června.

The Playing Card Killer

Konečně je tu další dokumentární film o skutečném zločinu. The Playing Card Killer je o španělském sériovém vrahovi. Alfredo Galán Sotillo zabil šest lidí a další tři se pokusil zabít. Těmito činy se zapsal do španělské kriminální historie jako první sériový vrah. Galán Sotillo si své oběti vybíral náhodně a střílel je pistolí nelegálně dovezenou z Bosny, kterou získal během humanitární mise ve službách španělské armády. Film The Playing Card Killer začíná na Netflixu od 9. června.

Tyler Rake: Extraction 2

Jestli Chris Hemsworth něco umí, pak jsou to akční filmy. Proto se vrací na Netflix ve filmu Tyler Rake: Extraction 2. Australský žoldák Tyler Rake sotva přežil události prvního dílu a už je další smrtící mise za rohem. Jde v ní o rodinu gruzínského gangstera, který má být osvobozen z vězení. Tyler je postaven před misi, která se zdá téměř nemožná. Vězení je považováno za absolutně nedobytné a odolné proti útěku. A tak musí ostřílený voják vyzkoušet všechny své vojenské a strategické schopnosti. Film Tyler Rake: Extraction 2 si můžete pustit od 16. června.

Bloodhounds

Jihokorejské seriály zatím málokdy zklamaly, a tak se na nový seriál z Jižní Koreje těšíme. O tom to je: s lichváři není radno si zahrávat a jako zákazník v podstatě nemůžete vyhrát. Ale tři mladí lidé to přesto zkusí, protože musí splatit své dluhy. Přitom však poznávají mocné a bohaté, kteří bezostyšně zneužívají bezbranné lidi. Už se nechtějí dívat na tuto perfidní hru a chtějí učinit přítrž obzvlášť bezohlednému lichváři. Film Bloodhounds začíná na Netflixu 9. června.

Through my Window – Across the Sea

Snímek Skrze mé okno popisuje příběh, s nímž se mnozí z nás mohou ztotožnit. Ares odjel studovat do Stockholmu a nyní udržuje vztah s Raquel na dálku. Ti dva si samozřejmě slíbili, že zůstanou spolu. Když se však dvojice v létě znovu setká, zjistí, že je to těžší, než si mysleli. Oba během dlouhého odloučení získali nové zkušenosti a poznali nové lidi. Nyní je jejich vztah vystaven zkoušce. Film Through my Window - Across the Sea začíná na Netflixu vysílat od 23. června.

Run Rabbit Run

V hororu Run Rabbit Run pracuje lékařka Sarah na klinice pro léčbu neplodnosti a je konfrontována se stále podivnějším chováním své malé dcery. V návaznosti na to se musí postavit přízraku ze své minulosti. Film Run Rabbit Run je k dispozici od 28. června.

Black Mirror 6. Série

Pro fanoušky sci-fi seriálu Black Mirror brzy skončí čekání - konečně začne šestá série. Témata jednotlivých epizod opět slibují velmi odlišné prostředí a znovu zpracovávají aktuální témata v tvůrčím kontextu. Co se bude dít? Nechceme nic spoilerovat, ale jedno je jasné: co se týče nepředvídatelnosti a překvapivých zvratů, tato sezóna to dotáhne o pořádný kus dál. Black Mirror začíná na Netflixu koncem června.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best