Home  /  Entertainment  /  YSL Beauty představil na tajemném večírku novou vůni MYSLF

YSL Beauty představil na tajemném večírku novou vůni MYSLF

MYSLF není pouze pouhá vůně, razí heslo: „Osvoboďte se od toxických klišé. Buďte sami sebou. Buďte MYSLF.“ Mimořádná novinka si vysloužila také nevšední slavnostní večírek, který se nesl v tajemné berlínské street atmosféře.
01.09.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Yves Saint Laurent/Kubo Križo, Boodya

Tajemnost vdechla už samotná pozvánka. Hosté téměř do poslední chvíle nevěděli, kde se party uskuteční. V pozvánce se objevila pravidla s prosbou o neoznačování klubu na sociálních sítích. Pocit vzrušení a zvědavosti přinesl účastníkům dále akt, kdy jim u vchodu byla zalepena kamera na jejich mobilních zařízeních, čímž večírek získal punc berlínské klubové noci. O hudební doprovod se postaral legendární rapper Vladimir 518 s DJ Mikem Trafikem, DJka Masha a DJ NRMN, který se svými přesnými grime mixy nemá v ČR konkurenci.

Význam novinky, jejíž ambasadorem je jedna z nejuznávanějších hereckých osobností současnosti – Austin Butler, zdůraznila také beauty lounge v hotelu Almanax XAlcron, kam byli pozvaní významné české a slovenské tváře umělecké scény a influenceři, kteří se značkou spolupracují. Mezi hosty se dále objevily Emma Smetana a Jordan Haj, Renne Dang, Sofian Medjmedj, Domi Alagie a Honzi Michálek, Alex Sedláčková, Laura Chrebetová a mnoho dalších. 

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best