Home  /  Entertainment  /  Za 10,5 milionu dolarů můžete bydlet vedle Rihanny

Za 10,5 milionu dolarů můžete bydlet vedle Rihanny

Rihanna prodává dům v Beverly Hills za 10,5 milionu dolarů. Je hned vedle dalšího domu, který také patří zpěvačce.
26.06.2023
Text: Alex Mayer
Foto: The Agency

Poté, co si Rihanna nedávno pořídila luxusní podkrovní byt, který kdysi patřil hvězdě seriálu Přátelé Matthewovi Perrymu, nyní prodává další nemovitost: Sídlo v tudorovském stylu se nachází v Beverly Hills a patřilo ji puhé dva roky. Ale nejen to: hned vedle nemovitosti, kterou prodává, vlastní zpěvačka další dům.

Pokud ale chcete bydlet hned vedle Rihanny, budete muset sáhnout hluboko do kapsy: Dům stojí 10,5 milionu, což je o něco víc, než za něj zaplatila v roce 2021. Pochází z 30. let minulého století a v posledních dvou letech prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Za tuto cenu však nový majitel získá kromě hlavního domu také dům pro hosty a velkou garáž.

Krby, domácí kino a poloviční basketbalové hřiště

Dům má něco málo přes 470 metrů čtverečních obytné plochy rozdělené mezi čtyři ložnice a pět koupelen. V kuchyni, vedle níž se nachází malá jídelna a prostorná jídelna a obývací pokoj s dveřmi do zahrady, se vaří na profesionálních spotřebičích. Hlavní obývací pokoj s krbem a klenutým stropem s trámy je rozhodně ozdobou nemovitosti.

Další krby se nacházejí v domácím kině a v hlavní ložnici v horním patře. Ta má také vlastní balkon a luxusní koupelnu s vanou na nožičkách. Venku se nachází bazén a cabana, jakási pergola s uzavřenou střechou. Nechybí ani ohniště, polovina basketbalového hřiště a různé odpočinkové místnosti. Dům pro hosty je plně vybaven a má i vlastní malou kuchyňku.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best