Home  /  ESQUIRE MAN  /  Jak hlasovat pro svého favorita v anketě Esquire MAN 2022?

Jak hlasovat pro svého favorita v anketě Esquire MAN 2022?

Devátý ročník ocenění Esquire MAN odstartoval. O přízeň čtenářů se uchází přes dvacet inspirativních mužů v pěti kategoriích. Kromě vítězů v jednotlivých kategoriích z téhle bitvy sympatií vzejde jediný držitel hlavní ceny, Esquire MAN roku 2022.
28.10.2022
Text: Redakce

Magazín Esquire i letos představuje muže, kteří jsou dokonalým obrazem moderní doby, v kategoriích sport, byznys, art, fashion a digital. Mezi nominovanými jsou například spoluzakladatel parfumérského domu Tomáš Ric, milovníci dobrého oblečení Sebastien a Matthias či Michal „Yaksha“ Novotný, který se věnoval thajskému boxu, a když ho přestal bavit, založil hiphopový label Fuck Them.

Vítěz každé kategorie obdrží skleněné plastiky od světově proslulého výtvarníka Ronyho Plesla, uměleckého ředitele rodinné sklárny Rückl.

Hlasovat mohou čtenáři v každé kategorii vždy jednou, celkem tedy pětkrát. Majitelem hlavní ceny se stane Esquire MAN 2022, tedy muž, který obdrží absolutně nejvíc hlasů. 

Hlasovat lze na na webové stránce www.esquireman.cz od 29. září až do 31. října 2022.

Loni v anketě Esquire MAN na čtenáře nejvíce zapůsobil slovenský raper Dalyb. Kromě hlavní ceny triumfoval zároveň v kategorii Fashion. 

Jako nejlepšího byznysmena si loni čtenáři vybrali Jana Fabiniho, zakladatele e-shopu s nerezovým nádobím, ve sportu triumfoval fenomén českého MMA Jiří Procházka, kategorii ART ovládl další raper Viktor Sheen a oceněné doplnili Ondřej Novotný a Pavol Neruda, tedy spolumajitelé společnosti oktagon MMA. Poslední speciální kategorií loni byla Esquire MAN international, kde dominoval zakladatel značky Byredo Ben Gorham. 

Speciální poděkování patří oficiálním partnerům prestižní ankety Esquire MAN 2022 

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best