Home  /  ESQUIRE MAN  /  Vyberte svého favorita a hlasujte v anketě Esquire MAN 2022

Vyberte svého favorita a hlasujte v anketě Esquire MAN 2022

Startuje devátý ročník ocenění ESQUIRE MAN. Sedmadvacet mužů v pěti kategoriích. A nerozhoduje jen úspěch nebo známost tváře, ale těžko popsatelný faktor x, který nakonec odhalíte vy. A kromě vítězů v jednotlivých kategoriích z téhle bitvy sympatií vzejde jediný držitel hlavní ceny, ESQUIRE MAN roku 2022. Takže: kulička do rulety vaší přízně vhozena, hra zahájena. Kdo shrábne nejvíc žetonů slávy letos?
29.09.2022
Text: Redakce

Někdo se občas musí vydat až na okraj známého světa – v kterémkoli oboru – a podat povzbudivou zprávu ostatním. Potřebujeme je, protože i my ostatní dychtíme po důkazu, že to jde. Že úspěch je reálná veličina a že k němu existují nejrůznější cesty. Takové muže představuje magazín Esquire už devět let a i letos v kategoriích sport, byznys, art, fashion a digital objevil osobnosti, s nimiž byste se neměli minout.

Hlasovat můžete na webové stránce www.esquireman.cz od 29. září až do 31. října 2022. Vítěz každé kategorie obdrží skleněné plastiky od světově proslulého výtvarníka Ronyho Plesla, uměleckého ředitele rodinné sklárny Rückl. Hlasovat můžete v každé kategorii vždy jednou, celkem tedy můžete hlasovat pětkrát. Majitelem hlavní ceny se stane Esquire MAN 2022, tedy muž, který obdrží absolutně nejvíc hlasů.

Speciální poděkování patří oficiálním partnerům prestižní ankety Esquire MAN 2022

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best