Home  /  Lifestyle  /  Bizarní nabídka produktů Gwyneth Paltrow

Bizarní nabídka produktů Gwyneth Paltrow

Nekorunovaná wellness guru má ve svém portfoliu ty nejpodivnější vánoční dárky. Všechny přitom spojuje sex.
16.11.2022
Text: Leonard Pack
Foto: ddp/Ferrari Press/NBC

Je hollywoodskou herečkou, zpěvačkou, modelkou a matkou. Od roku 2008 je Gwyneth Paltrow také podnikatelkou. Američanka prodává různé produkty životního stylu prostřednictvím svých webových stránek Goop. Mezi nimi jsou i kuriózní předměty, které by si s hvězdou nikdo nespojil. Uživatelé si mohou vybírat ze široké nabídky produktů od vaginálních svíček až po neobvyklé sexuální hračky. Stále hledáte vhodný vánoční dárek? Pokud chcete letos zabodovat s netradičními dárky, Gwyneth Paltrow je ta pravá. V jejím internetovém obchodě jsme hledali ty nejbizarnější nápady na dárky - a našli jsme víc než jsme hledali.

Proč má právě Gwyneth Paltrow ty nejžhavější nápady na dárky?

Otázka je oprávněná, ale také rychle zodpovězená. Gwyneth Paltrow je kurážná. Odvaha otevírat tabuizovaná témata a uvádět je na trh. Odvaha dělat něco nového a možná i přestřelit cíl. To nemusí vždy vyhovovat všem. Ale vždycky je to zábavné. Třeba těchto 5 bláznivých nápadů na dárky z online obchodu hollywoodské hvězdy:

1. Ubrousky Kamasutra

Stolečku prostři se - ale nezapomeňte na ubrousky Kamasutra! Dodají erotický nádech každému svátečně vyzdobenému stolu. Sada čtyř kusů stojí 88 eur, ale jejich vzájemně propletené motivy jsou k nezaplacení. Možná ne na štědrovečerní večeři s prarodiči, ale vaši kluci se s ubrousky na sex určitě skvěle pobaví. Teď už jen vybrat správnou polohu a pak: dobrou chuť!

2. Zrníčka do uší pro lepší sex

Tato semínka z internetového obchodu Gwyneth Paltrow slibují „sexuální wellness“. Pozlacená zrníčka z nerezové oceli jsou samolepicí a umísťují se pinzetou na konkrétní body boltce. Podle tradiční čínské medicíny se zde nacházejí stovky akupresurních bodů, které mohou mimo jiné rozpálit tělo. Zda s ním chcete chodit doporučenou dobu tří až pěti dnů, je však jiná otázka. Za 45 eur.

3. Balzám pro orgasmus

Ne balzám na duši, ale balzám pro orgasmus: Gwyneth Paltrow prodává ve svém internetovém obchodě stimulační krém na bázi oleje. Obsahuje rostlinné složky a výtažky, jako je mentol nebo mátový olej. Mají stimulovat krevní oběh a zvyšovat pocit rozkoše - zejména u žen. Podle pokynů byste měli na klitoris nanést několik kapek balzámu. V závislosti na vašich preferencích jej však můžete použít i při milování.

4. Vaginální svíčka

Společnost Goop s tímto produktem dosáhla velkého úspěchu: Vaginální svíčka vyvolala mnoho rozruchu a titulků v novinách. Gwyneth Paltrow chodila z jedné talk show do druhé a všichni chtěli vědět, co je to za vonný předmět. Svíčka s vůní vagíny je stále jedním z nejprodávanějších produktů Goop. Vůně se skládá z geránia, citrusů, bergamotu a cedrového květu a také z damašské růže a semínek ambrette. Naše zvědavost je velká.

5. Vibrátor s tlukotem srdce

Nápad na dárek pro vaši drahou polovičku: vibrátor se srdcem od Goop. Stojí kolem 100 eur, vypadá pěkně a slibuje některé speciální funkce. Jeden ze zabudovaných vibračních motorů má napodobovat tlukot lidského srdce - od jemného pulzování až po silné bubnování. To se líbí i Hollywoodu: vibrátor vřele doporučuje Gwyneth Paltrow. Přinejmenším se vám rozbuší srdce.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best