Home  /  Lifestyle  /  BOSS OFFICE

BOSS OFFICE

Na to, abyste posunuli své nápady z fáze představ do fungující praxe, potřebujete kromě skvělého týmu také spolehlivou armádu smart gadgetů Samsung. Jen ta vaši produktivitu vystřelí rovnou do budoucnosti. Na které hi-tech vychytávky se spoléhají členové redakce Esquiru?
28.06.2023
komerční článek
Foto: Samsung

V Česku donedávna počty podnikatelů do 30 let klesaly. Díky nynějšímu boomu sotva plnoletých byznysmenů se trend obrací. V každé společnosti mají mladí lidé potenciál stát se tvůrci nových řešení. Nyní navíc vyrostla generace, pro kterou je zásadní smysluplná práce a která chce měnit zastaralé představy – záleží jim na životním prostředí, lidských vztazích a chtějí být svými aktivitami prospěšní společnosti. Zkrátka vědí, co chtějí.

Maximální produktivita. Zn.: Bez stresu

Pro moderní byznysmeny, kteří neustále hledají nové a inovativní způsoby, jak zlepšit své pracovní a osobní životy, je Samsung Galaxy Z Fold4 bezesporu nejlepším zařízením na trhu. Jednou z nejvýraznějších výhod tohoto revolučního telefonu je jeho skvělý design. Sklopný displej umožňuje, abyste měli v jednom zařízení dvě obrazovky. S Galaxy ZFold4 můžete pracovat na velkém displeji, jako kdybyste měli před sebou tablet, a pak jej jednoduše složit a strčit do kapsy. Což ocení především ti, kdo často cestují a potřebují mít vždy po ruce všechny své pracovní nástroje.

Díky technologii Flex Mode se tento telefon stává dokonalým nástrojem pro multitasking. Můžete například otevřít emailového klienta na jedné polovině displaye a současně procházzet a upravovat dokumenty na druhé polovině. S Galaxy Z Fold4 budete schopni dělat více věcí najednou a zvýšit tak svou produktivitu.


S nejmodernějším procesorem a dostatečnou pamětí vše poběží plynule a bez problémů.

S ohledem na současné bezpečnostní hrozby je Galaxy Z Fold4 vybaven pokročilými funkcemi zabezpečení. Skenování otisků prstů, rozpoznávání obličeje a dokonce i technologií rozpoznávání otisků prstů přes displej – to všechno vám poskytuje jistotu, že vaše citlivé podnikové údaje jsou v bezpečí. Výkon telefonu Galaxy Z Fold4 je na špičkové úrovni. S nejmodernějším procesorem a dostatečnou pamětí si můžete být jisti, že všechny vaše aplikace a úkoly poběží plynule a bez problémů. Nezáleží na tom, zda pracujete s náročnými tabulkami, editujete videa nebo hrajete nejnovější mobilní hry – Galaxy Z Fold4 vám poskytne výkon, který potřebujete.

Fotografie a videa jsou dnes nedílnou součástí našeho života. Přístroj je proto vybaven kvalitním fotoaparátem s mnoha funkcemi, jež vám umožní zachytit nezapomenutelné okamžiky v njelepší možné kvalitě. Ať už jste na obchodní cestě nebo na večírku se svými kolegy, budete mít vždy po ruce výkonný fotoaparát, abyste mohli sdílet své okamžiky s ostatními. Samsung Galaxy Z Fold4 vám dodá svobodu, flexibilitu a výkon, který potřebujete, abyste byli úspěšní v současném světě podnikání. Nebojte se jít dál, otevřít se novým možnostem a objevovat inovace, jež vám tento telefon přináší. Budoucnost je tady a je zabalena do jednoho zařízení – Galaxy Z Fold4.

Zábava po práci

Objevte dokonalou kombinaci funkčnosti a stylu s hodinkami Samsung Galaxy Watch5 a sluchátky Samsung Galaxy Buds2. Tyto hi-tech produkty vám poskytnou nejen vynikající výkon a praktické funkce pro váš profesionální život, ale také vám umožní užívat si volného času skutečně naplno. Hodinky Samsung Galaxy Watch5 jsou mnohem víc než jen elegantní doplněk. Díky pokročilým senzorům můžete sledovat svou fyzickou kondici a zdraví. Monitorování srdečního tepu, sledování spánku, krokoměr, spalování kalorií – všechny tyto údaje vám pomohou udržovat si zdravý životní styl i v náročném pracovním prostředí.

A co volný čas a zábava? V tu chvíli vstupují do hry sluchátka Samsung Galaxy Buds2 Pro. S jejich špičkovou technologií a prostorovým zvukem budete ponořeni do hudby, filmů a podcastů jako nikdy předtím. Ať už jste v pracovním režimu nebo si dopřáváte zasloužený relax, na hi-tech vychytávky Samsung se můžete vždy spolehnout.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best