Home  /  Lifestyle  /  Čím si redakce Esquiru připíjí na zdraví?

Čím si redakce Esquiru připíjí na zdraví?

Tanqueray No. Ten byl uveden na trh v roce 2000 jako nový gin západního stylu. Dostal jméno podle destilačního kotlíku číslo 10 přezdívaného Tiny Ten, ve kterém probíhá první destilace.
22.11.2022
komerční článek

Zatímco receptury většiny ginů obsahují pouze kůru citrusů, při výrobě Tanqueray No. Ten se používají celé čerstvé plody. Ke čtyřem botanicals, na nichž je založen Tanqueray London Dry, se přidávají ještě květ heřmánku, čerstvý bílý grep, pomeranč a limeta. Má krásnou citrusovou vůni s tóny bílého grepu, heřmánku, jalovce.

Tanqueray No. Ten je jediný gin a bílý spirit, který se dostal do Síně slávy prestižní San Francisco World Spirits Competition. Každá láhev Tanqueray ginu je opatřena pečetí, která kromě typického velkého T obsahuje i jméno zakladatele Charlese Tanqueraye, jež je znakem kvality a více než 180 let zkušeností s výrobou ginu. Charles byl inovátorem, badatelem a průkopníkem, který si dal za cíl vytvořit ten nejlepší gin na světě. V honbě za tímto cílem objevoval ingredience pocelém světě  a vytvořil více než 300 receptů.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best