Home  /  Lifestyle  /  Cristiano Ronaldo bydlí v tomto luxusním apartmá za 7 milionů korun měsíčně

Cristiano Ronaldo bydlí v tomto luxusním apartmá za 7 milionů korun měsíčně

Cristiano Ronaldo bydlí se svým doprovodem v luxusním hotelovém apartmá v centru Rijádu, které má 17 pokojů a bohaté vybavení.
11.01.2023
Text: Alex Mayer
Foto: AFP

Cristiano Ronaldo by si 22. ledna mohl konečně odbýt dlouho očekávaný debut za svůj nový klub Al-Nassr v domácím zápase proti Al-Ettifaqu. Tři dny předtím by mohl případně nastoupit v testovacím zápase proti PSG Lionela Messiho s týmem saúdskoarabské ligy.

Je nepravděpodobné, že by hvězda a její rodina do té doby našli v Saúdské Arábii vhodné ubytování. Podle zpráv anglických médií manželé Ronaldovi stále hledají vhodné ubytování a v současné době se ubytovali v hotelu Four Seasons v Rijádu, který je jednou z nejvyšších budov v Saúdské Arábii.

Apartmá přes dvě podlaží

Cristiano, jeho rodina, přátelé a ochranka budou v 99patrovém luxusním hotelu obývat obrovské královské apartmá se 17 pokoji, které se rozkládá na dvou patrech mrakodrapu. Na domovské stránce hotelu není cena apartmá vůbec uvedena a je třeba si ji rezervovat soukromě. Podle deníku Daily Mail bude Ronaldův měsíční pobyt stát téměř 7 milionů korun. S ročním platem téměř 5 miliard korun za angažmá v Al-Nassru si může hvězda tyto životní náklady bez problémů dovolit.

Královské apartmá, ve kterém Ronaldo bydlí, nabízí nejvyšší úroveň komfortu a má velký obývací pokoj, soukromou kancelář, jídelnu a vlastní prostor pro sdělovací prostředky. Ubytovaní hosté v apartmá mají k dispozici další služby, například lázně, tenisový kurt, saunu a masáže. Zaměstnanci hotelu byli požádáni, aby si s hvězdou nedělali selfie.

Vzhledem k Ronaldovu slavnému postavení se jídla podávají v jeho pokoji, kde si on i jeho rodina mohou vychutnat svá oblíbená jídla a kulinářské lahůdky z celého světa připravené špičkovými šéfkuchaři.

Nákupní centrum v hotelu se Georgině líbí

Kromě toho se v hotelu nachází malé nákupní centrum s luxusními obchody, jako je například Louis Vuitton, což by mělo potěšit zejména Ronaldovu partnerku Georginu Rodriguez. Podle zpráv by měla slavná rodina v hotelu zůstat měsíc a zároveň hledat dlouhodobé řešení bydlení. V úvahu připadají rezidence v prestižních čtvrtích Al Muhammadiyah a Al Nakheel. V obou případech se jedná o takzvané "uzavřené komunity" v blízkosti stadionu Al-Nassr, kde mohou dobře situovaní lidé žít v naprostém ústraní.

V Saúdské Arábii platí přísná pravidla pro vztahy mezi muži a ženami. Fotbalová hvězda a partnerka Georgina Rodriguez nejsou manželé - tato forma soužití je v království stále zakázána. Toho se však nemusí obávat.

Jeden saúdský právník řekl španělské tiskové agentuře EFE: "Přestože zákony království stále zakazují soužití bez manželské smlouvy, úřady v poslední době začaly přivírat oči a nikoho již nestíhají, ačkoli se tyto zákony uplatňují v případě problému nebo trestného činu." Jiný právník zdůraznil: "Úřady do tohoto případu nebudou zasahovat

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best