Home  /  Lifestyle  /  DAY IN THE LIFE: Nobodylisten

DAY IN THE LIFE: Nobodylisten

Připravte se na zvukový zážitek jako žádný jiný! Vstupte do světa nekonečných hudebních možností s DJ a producentem NobodyListen. A co je jeho tajemstvím? Produkty MacBook Air 15" a AirPods Max od iSTYLE CZ – nadupaná kombinace hi-tech přístrojů, poskytující tvorbě umění a hudby nový rozměr.
31.07.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Benedikt Renč

Představujeme DJ a producenta, který ví, co je opravdová kvalita zvuku – NobodyListen! S MacBookem Air 15˝ v rukou a jeho neuvěřitelnou výkonností a lehkostí NobodyListen ovládá svět hudebních mixů jako pravý maestro. Nabízí mu nekonečné možnosti a umožňuje rozvinout jeho kreativitu na plné obrátky. Tento tenký počítač je tak lehký, až byste skoro zapomněli, že ho máte v batohu. Naštěstí je tu jeho výkonný a vyladěný procesor, který vám připomene, že tohle není jen další neviditelný objekt ve vaší tašce.

MacBook Air 15˝ příjemně překvapí svým elegantním designem, který přitáhne zraky všech v okolí. A co teprve jeho neuvěřitelný výkon! Je rychlejší než hvězdná brána, která vás přesune na druhou stranu světa jedním kliknutím. Ať už pracujete na složitých projektech nebo si užíváte světa virtuální reality, MacBook Air 15˝ vás posune o třídu výš oproti konkurenci. Představte si, že budete mít tolik prostoru, že se vám ani nápady nebudou moct vejít do hlavy – taková je realita s jeho ohromným displejem. Kreativita se stává hmatatelnou s každým úderem do kláves.

A co říct o sluchátkách AirPods Max? To je přímo nával energie do uší! NobodyListen je vždy jedním krokem před ostatními díky jejich bezdrátové technologii, prvotřídnímu zvuku a úžasnému potlačení okolního hluku. Každý detail je zřetelný a všechny nuance slyšíte jako nikdy předtím. Kvalita zvuku je ohromující. Je to, jako byste měli malé hudební studio v uších. Přesné tóny, basy, ať už jste kdekoliv, vždycky budou znít jako na koncertě. Přitom můžete poslouchat svou hudbu ve svém vlastním mikrokosmu, kde se nikdo neodvažuje rušit.

Ale co je na AirPods Max opravdu skvělé, je jejich špičková technologie potlačování okolního hluku. NobodyListen říká, že je to jako kouzlo – zapnete sluchátka a celý svět kolem vás se změní v tichou scénu. Ať už jste v metru nebo na hlučném koncertě, můžete se ponořit do své hudby a nechat se unášet. Takže, pokud chcete být jako hudebník Nobody a nechat svou hudbu ovládnout váš svět, neváhejte si pořídit AirPods Max. Přichází nová éra zvuku, a vy můžete být její součástí! Stačí sledovat @istylecz a odhalit tajemství tohoto všestranného umělce.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best