Home  /  Lifestyle  /  Welcome to my crib: Drake prodává své mega sídlo za 11,3 milionů dolarů
Drake

Welcome to my crib: Drake prodává své mega sídlo za 11,3 milionů dolarů

Poolbar, soukromý kinosál, nahrávací studio nebo stáje pro koně: pojďte s námi na soukromou prohlídku "YOLO-Estate", kterou populární zpěvák prodává movitému právníkovi.
14.07.2022
Text: Alex Mayer
Foto: Getty Images

Před třemi měsíci nabídl hudebník Drake (vlastním jménem Aubrey Graham) tři své domy k prodeji. Nacházejí se nedaleko sebe ve městě Hidden Hills v okrese Los Angeles. Dva z nich se na trhu dlouho neohřály, v dubnu je totiž koupil rozehrávač Matthew Stafford.

Drake

Sportovec však o hlavní nemovitost, sídlo v tudorovském stylu o rozloze 1500 metrů čtverečních, neměl zájem. Dům, který Drake nazývá YOLO-Estate, zůstal na trhu za necelých 15 milionů dolarů - tedy až doposud.

Za 11,3 milionu dolarů ho nyní koupil právník Makan Delrahim. To je méně, než by si rapper přál, ale stále více, než za nemovitost v roce 2012 sám zaplatil.

Stáje pro koně, bar u bazénu a vinný sklípek

Dům se nachází na konci slepé ulice a je obklopen více než jednohektarovým plně zužitkovaným pozemkem. K dispozici jsou stáje pro koně, sportovní hřiště na tenis a basketbal a obrovský bazén včetně jeskyně, skluzavky a baru. Po celém venkovním prostoru jsou rozmístěny reproduktory a obrazovky.

Kromě sedmi ložnic a devíti koupelen je v domě i spousta extra vymožeností, včetně nahrávacího studia, kinosálu pro 25 osob, vinného sklípku a mechanického býka. K dispozici je také tajná místnost, která se ukrývá za knihovnou.

Vana pro milenku

V obývacím pokoji se nachází nejen jeden ze šesti mramorových krbů, ale útulnost mu dodávají i staré dřevěné trámy na stropě. Samozřejmostí je také bar a přilehlá jídelna s výhledem do zahrady. Osobní šéfkuchař vaří ve světle modré profesionálně vybavené kuchyni s ostrůvkem.

Obyčejná koupelna? Samozřejmě, že ne! V Drakeově nyní už bývalém domě se nachází takzvané partner-spa, tedy mimořádně velká koupelna s vanou pro dva. Zdobí ji navíc dekorativní surfovací prkno Chanel. Není však známo, zda je i tento předmět zahrnut v kupní ceně.


Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best