Home  /  Lifestyle  /  Drakeovo bývalé monstrózní sídlo je na prodej - tady je pohled dovnitř

Drakeovo bývalé monstrózní sídlo je na prodej - tady je pohled dovnitř

Rapper Drake žil v supermoderní nemovitosti v Beverly Hills od roku 2021. Po několika rekonstrukcích ji chce nyní opět prodat.
14.05.2023
Text: Alex Mayer
Foto: Beverly Hills Estates

Připadá vám dům na obrázcích povědomý? Už v roce 2021 se dostal na titulní stránky novin: tehdy čerstvě postavený měl najít nového majitele za 65 milionů. Několik měsíců v něm jako nájemník bydlel rapper Drake, zatímco sám prodával své tehdejší hlavní sídlo "Yolo Estate". 

Nyní, ani ne po roce, je dům opět na trhu. Tentokrát za 62 milionů dolarů. Jméno současného majitele není známo, ale údajně se do domu ani nenastěhoval. Místo toho byly na nemovitosti, která již byla v bezvadném stavu, provedeny další renovace. O podrobnostech se toho moc neví, ale podle stavebního povolení, které je k nahlédnutí v Beverly Hills, byl mimo jiné upraven bazén.

150 let starý olivovník

Dům se nachází na pozemku o rozloze více než 2000 metrů čtverečních ve čtvrti Trousdale v Beverly Hills. Během šesti let jej postavila společnost Luxford Investment Group, kterou založil čínský podnikatel Wang Zhongjun. Za design a exkluzivní interiér je zodpovědná jihoafrická architektonická kancelář Saota.

Domácí kino, vinný sklípek, masážní místnost

V domě jsou také dvě kuchyně, obě vybavené profesionálními spotřebiči. V obývacím pokoji je krb z černého italského mramoru a obrovské prosklené průčelí, přes které je vidět na terasu s krbem - včetně pohádkového výhledu na Los Angeles. Stejný výhled nabízí i infinity bazén, který je v domě této cenové kategorie nezbytností.

Celkem je zde sedm ložnic a 14 koupelen, hlavní ložnice má dokonce vlastní balkon s vířivkou a obzvláště luxusní koupelnu. K dispozici je také domácí kino s 20 místy, bar, vinný sklípek, posilovna a wellness centrum se saunou a masážní místností.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best