Home  /  Lifestyle  /  Jak investovat relativně menší objem prostředků do nemovitostních projektů a zhodnotit je?

Jak investovat relativně menší objem prostředků do nemovitostních projektů a zhodnotit je?

Tato otázka přivedla čtyři úspěšné a renomované dlouholeté partnery v podnikání – developery a podnikatele – k založení fondu, který přichází s investičními příležitostmi do nemovitostí, a přináší tak možnost investovat i kvalifikovaným investorům z řad veřejnosti. Cílem fondu Investone SICAV, a.s. je dlouhodobě dodávat investorům zhodnocení kolem 10% p.a.
20.03.2023
komerční článek

Fond INVESTONE se zaměřuje převážně na investice do nemovitostních projektů a cílí na nadstandardní zhodnocování vložených prostředků. 

Současná celosvětová situace obecně trhu s realitami nenahrává.  Zájemci o koupi nemovitostí vyčkávají v naději, že ceny klesnou. Jenže odložení výstavby, či pozastavení projektů bude znamenat omezení nabídky, která však způsobí opět jen růst cen. 

„Je tedy nasnadě, že nové developerské projekty se na trhu jen tak neobjeví a právě sem teď napneme my své síly. Budeme se soustředit na investování do rozpracovaných projektů ve fázi územního rozhodnutí nebo stavebního povolení. Takové projekty jsme pak schopni ufinancovat a navíc ještě do nich zakomponovat své vlastní myšlenky a poznatky,“ vysvětluje Karel Slavíček.

Spoluzakladatelé fondu INVESTONEOndřej Hartl, Martin Král, Karel Slavíček a Jiří Stopka jsou garancí renomé fondu a to nejen díky svým znalostem z realitního byznysu, ale i faktem, že v INVESTONE jsou osobně angažováni.

Výhledy Liberec patří mezi ty projekty z portfolia INVESTONE, které jsou již v prodeji pro koncové klienty. „Výhledy Liberec je sice menší projekt s 26 bytovými jednotkami, ale právě to v kombinaci s úchvatnými výhledy na Jizerské hory a Ještěd mu dává punc bydlení, které si oblíbíte,“ hodnotí Karel Slavíček. „Při jeho plánování jsme mysleli nejen na to, jak jej zasadit co nejlépe do celkového koloritu krajiny, ale také jsme se zaměřili na tolik diskutovanou otázku šetření energií.“

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best