Home  /  Lifestyle  /  Koncept Audi activesphere

Koncept Audi activesphere

Nový koncept Audi activesphere debutoval v Cortině d'Ampezzo Mezi čestnými hosty byli snowboardisté Michela Moioli, Omar Visintin a lyžařská legenda Kristian Ghedina.
13.02.2023
Text: Alex Mayer
Foto: Audi

Letos v únoru měl v Cortině světovou premiéru koncept Audi activesphere, při němž se o zábavu početného obecenstva postaral exkluzivním živým vystoupením britský umělec Tom Walker. Tato událost znamená pro automobilový koncern nový začátek, který se díky projektu ve spolupráci s Fondazione Cortina vyznačuje novým vědomým sportovním duchem.

Inovativní crossover-kupé se připojilo k seznamu vozů se čtyřmi kruhy, které od roku 2017 zdobí areál Ampezzo během akcí Audi, jako je Audi Q3 a koncept Audi e-Tron. Nové kupé, vystavené v elegantní prosklené vitríně během výstavního víkendu, svými minimalistickými liniemi a plynulým designem dokonale zapadá mezi charakteristický styl sportovního vozu a všestrannost pick-upu. Na této akci měl rovněž premiéru program Audi active sphere, rozšířená realita, která spojuje fyzický a virtuální svět a pomáhá řidiči v zorném poli pomocí 3D digitálního obsahu a intuitivně ovládaných dotykových displejů. Mezi nové schopnosti tohoto programu patří správa obklopující ekosféry, která řidiči umožňuje interakci s vnějším prostředím, což potvrzuje závazek společnosti Audi k trvalému udržitelnému přístupu orientovanému na budoucnost.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best