Home  /  Lifestyle  /  Nyní můžete strávit noc v botníku DJ Khaleda

Nyní můžete strávit noc v botníku DJ Khaleda

Fanoušci DJ Khaleda mohou 5. a 6. prosince strávit noc mezi teniskami amerického hudebního producenta - za pouhých deset dolarů za noc.
05.12.2022
Text: Alex Mayer
Foto: Airbnb

Takhle blízko DJ Khaledovi jste ještě nebyli: 47letý hudební producent ve spolupráci s Airbnb pronajímá svůj působivý šatník na boty v Miami. Přenocování pro dva hosty se uskuteční 5. a 6. prosince a stojí pouhých jedenáct dolarů (ca. 300 Kč), což je narážka na velikost bot DJ Khaleda (velikost 11 je přibližně velikost 45).

Nabídka je určena nejen fanouškům interpreta "GOD DID", ale také milovníkům tenisek: Vždyť ve své skříni na boty spíte mezi stovkami oblíbených i vzácných modelů tenisek, například Jordan 3 "Grateful" a Jordan 8 "Oregon PEs".

Pokud si ale myslíte, že se ubytujete v domě DJ Khaleda, jste na omylu: v botníku jsou sice skutečné boty DJ Khaleda, ale podle drobného písma Airbnb jde o repliku v "moderním miamském sídle".

Bazén a tenisky v ceně

Ti, kteří vyhrají nocleh v botníku, obdrží také osobní uvítací vzkaz od DJ Khaleda a vstup do bazénu a na terasu miamského hotelu. Každý host také obdrží podepsaný pár Air Jordan 5 z kolekce DJ Khaleda "We The Best", večeři v restauraci DJ Khaleda The Licking Miami Gardens a privátní nákupy v obchodě s teniskami 305 Kicks. Pokud si tam hosté něco koupí, není to v ceně a musí si to zaplatit sami.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best