Home  /  Lifestyle  /  Post Malone zhubnul přes 25 kilo. A podělil se o svůj trik...

Post Malone zhubnul přes 25 kilo. A podělil se o svůj trik...

Stačilo vynechat slazené nápoje.
02.09.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Getty Images

Autor hitu Circles již dříve vyvrátil zvěsti, že jeho úbytek váhy byl způsoben užíváním drog, a fanouškům řekl, že mu k zdravějšímu životnímu stylu pomohlo, když se stal otcem. V rozhovoru s Joem Roganem v jeho podcastu The Joe Rogan Experience rapper řekl, že zhubl 25 kilo jen díky tomu, že ze svého jídelníčku vyřadil slazené limonády. „Měl jsem tak 108 kilo, teď mám tak kolem 83 kilo,“ vysvětlil a dodal, že „limonáda je sice dost nezdravá, ale bohužel dost návyková a dobrá“.

Rapper přiznal, že si i přesto sem tam nějaký ten perlivý nápoj dá, ale shodl se s Joem na tom, že základem je pít slazené nápoje s mírou. „Když mám za sebou odehraný skvělý koncert a chci trochu zhřešit, dám si kolu s ledem.“ Před časem se vyjádřil k fámám, že jeho dramatický úbytek váhy souvisí s užíváním drog, a na sociálních sítích se podělil o to, že se jeho životní styl razantně změnil poté, co se mu narodila dcera.

„Chtěl bych říct, že neberu drogy. Hodně lidí se mě ptá na můj úbytek váhy a také na to, jak zvládám tak energicky tancovat na pódiu. Vystupování mě baví a nikdy jsem se necítil zdravější. Asi mě k tomuto rozhodnutí donutila má dcera.  Rozhodl jsem se, že přestanu pít limonády a začnu lépe jíst, abych tu mohl být dlouho mého malého andílka.“  Dodal, že jako další by chtěl přestat s kouřením a pivem, ale zatím na to ještě nemá trpělivost.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best