Home  /  Lifestyle  /  Rapper Bad Bunny vás zve na krátký výlet jeho vlastní leteckou společností

Rapper Bad Bunny vás zve na krátký výlet jeho vlastní leteckou společností

Úspěšná spolupráce mezi značkou Adidas a Bad Bunnym, rapperem a reggaetonovou hvězdou z Portorika, který se nedávno objevil i před kamerou po boku Brada Pitta v hollywoodském trháku Bullet Train, vstupuje do nového kola - a startuje. Adidas x Bad Bunny posouvají svou spolupráci do nových výšin a zvou na nezapomenutelnou cestu do oblak.
26.08.2022
Text: Josef Šlaich
Foto: Adidas

Adidas a světová superstar společně oslavují léto a zpěvákovy kořeny a zvou vás na krátký výlet, který se koná jen jednou za život. Nejprve se vydáme na jednu noc do Portorika, abychom prozkoumali tvůrčí inspirace této reggaetonové hvězdy, a pak se z ostrova vydáme přímo do New Yorku. Po příjezdu do metropole budou vybraní hosté zváni, aby 27. srpna zažili hudbu Bad Bunnyho naživo na legendárním Yankee Stadium v Bronxu. 

Vrcholem cesty je kromě itineráře samotné letadlo, které je celé postavené na této spolupráci a bylo navrženo přímo pro ni. Nápadité osobní letadlo v baby blue a bílé barvě zdobí logo Adidas ve tvaru trojlístku na ocase a nápis Bad Bunny. Interiér letadla je také navržen tak, aby reflektoval hudbu a tvorbu Benita Antonia Martíneze Ocasia, který se skrývá za uměleckým jménem Bad Bunny. Celá cesta i dopravní prostředky byly navrženy zcela podle Benitových představ a symbolizují nejen jeho estetiku, ale také podstatu ostrova, který umělec nazývá svým domovem.

Bohužel na jedinečnou cestu do Portorika se bude moci vydat jen pár šťastlivců, protože registrace do slosování o světle modré vstupenky prostřednictvím aplikace adidas Confirmed je v současné době dostupná pouze pro sneakerheads v Americe. Zatím není jasné, zda se plánují další akce, které umožní fanouškům vznést se nad oblaka jako hosté letecké společnosti Adidas x Bad Bunny.

Ohlédnutí za dosavadní spoluprací Adidas x Bad Bunny

Spolupráce mezi Portorikáncem a německým výrobcem sportovních potřeb, která byla zahájena v roce 2021, se neomezuje na jediný drop, ale je koncipována jako dlouhodobé partnerství. Bad Bunny už vtiskl svou osobní pečeť několika ikonickým teniskám Adidas, ale zdá se, že žádný model na něj neudělal takový dojem jako Adidas Forum Low, které zpěvák už několikrát přepracoval do nové podoby.

Nové tenisky Bad Bunny x adidas Forum Low Buckle

Nejnovější verze modelu Bad Bunny x adidas Forum Low Buckle vyšla koncem dubna v barvě Blue Tint, ale původně byla vydána pouze ve zpěvákově rodné zemi. Nová barevná varianta se vyznačuje kontrastními odstíny modré, které jsou stejně jako letadlo, jež uvedení na trh doprovází, inspirovány letní oblohou Portorika i osobitým stylem zpěváka. Celosvětové uvedení na trh je naplánováno na konec měsíce, 27. srpna, což je ideální útěcha, pokud byste se i vy rádi vznesli nad oblaka v letadle stejné barvy.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best