Home  /  Lifestyle  /  Rihanna si pořídila luxusní penthouse za 21 milionů dolarů

Rihanna si pořídila luxusní penthouse za 21 milionů dolarů

Těhotná zpěvačka našla nový domov pro sebe a svou rozrůstající se rodinu: Rihanna si v Los Angeles kupuje luxusní penthouse.
21.04.2023
Text: Josef Šlaich
Foto: Joel Reis/Zenhouse/Mega

Rihanna, která v současnosti čeká druhé dítě, žije od roku 2014 v luxusním bytě v jednom z nejdražších a nejluxusnějších mrakodrapů v Los Angeles. S přírůstkem do rodiny jí však byt o rozloze 300 metrů čtverečních začíná být příliš těsný. Zpěvačka si nyní pořídila ještě hezčí byt: Penthouse, který kdysi patřil hvězdě seriálu Přátelé Matthewovi Perrymu.

Nový penthouse se rozkládá na celém 40. patře mrakodrapu a má více než 800 metrů čtverečních obytné plochy. Cena: 21 milionů dolarů. Rihanna svým způsobem udělala výhodnou nabídku - byt byl inzerován za 28 milionů dolarů. Zpěvačka si tedy vyjednala slevu sedm milionů dolarů. Rozpočet na to určitě byl, vždyť Rihanna loni prodala svou vilu v Hollywood Hills.

Rozhled po celém Los Angeles

Velkou část interiéru navrhl Matthew Perry ve spolupráci s architektem Scottem Joycem a interiérovým designérem LM Paganem. Výtah vede přímo do vstupní části, který přímo navazuje na obývací místnost: Okna od podlahy až ke stropu nabízejí jedinečný výhled.

Další zajímavostí je moderní bílá kuchyně s mramorovými povrchy, dvěma kuchyňskými ostrůvky a samozřejmě celou řadou profesionálních spotřebičů. Nechybí ani ozvučené kino se sametovými pohovkami, několik koupelen a šatních skříní a čtyři terasy do všech směrů. Z těchto teras je vidět úplně všechno: Tichý oceán, ostrov Catalina, mrakodrapy v centru Los Angeles a pohoří San Gabriel Mountains.

Slavní sousedé

V mrakodrapu nazvaném The Century bydlí i další celebrity včetně herce Denzela Washingtona a plastického chirurga Terryho Dubrowa z TV show "Botched". Dvě patra nad Rihannou patří Candy Spelling, vdově po televizním producentovi Aaronu Spellingovi.

V budoucnu bude Rihanna platit 8814 dolarů měsíčně asociaci HOA (American Homeowners' Association). Na oplátku získá část vybavení mrakodrapu, včetně parkovacích míst v garáži, nepřetržité služby concierge, přístupu do bazénu a také do domovní restaurace.

Takto žila Rihanna na začátku své kariéry

Nový byt je skutečným vylepšením ve srovnání s domem, ve kterém Rihanna žila na začátku své kariéry: v roce 2009 se zpěvačka s barbadoskými kořeny přestěhovala na Manhattan. Tehdy 21letá umělkyně si pronajala byt v SoHo za 18 000 dolarů měsíčně. Tento byt měl 213 metrů čtverečních obytné plochy a terasu o rozloze 46 metrů čtverečních.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best