Home  /  Lifestyle  /  Nový krok v evoluci: Mini-LED TV Hisense U8KQ

Nový krok v evoluci: Mini-LED TV Hisense U8KQ

Špičková řada Mini-LED televizí Hisense U8KQ s kvantovými tečkami, až tisícovkou zón lokálního stmívání a kinotechnologiemi nabídne strhující zážitek z filmů i sportu. Má i profesionální herní režim.
29.06.2023
komerční článek

Prémiové Mini-LED televizory Hisense U8KQ vás uchvátí precizním obrazem se sytými, realistickými barvami s temnou černí, s dechberoucími detaily, úžasnou hloubkou a kontrastem. I skutečně prostorovým zvukem, který přichází zpředu, zezadu a odráží se i od stropu. Zážitek ze sledování filmů, sportu i hraní her bude nepřekonatelný.

Kvantové tečky pro dokonalé barvy a čistou bílou

Obrazovka využívá vrstvu kvantových teček (Quantum Dot) pro věrnou reprodukci ultra široké palety barev s více než miliardou odstínů živých, realistických barev včetně bílé o vysoké čistotě pro skutečný zážitek ze sledování. 

Nové Mini-LED PRO podsvícení pro dokonalý kontrast a detaily

Pro opravdu dokonalý obraz má největší 75palcová verze TV několik tisíc nových miniaturních diod (Mini-LED PRO), které zaručují ještě dokonalejší kontrastní poměry s mimořádně přesnými detaily. Má i špičkový jas přes 1 500 nitů a tisícovku nezávisle řízených zón lokálního stmívání. To vše znamená skutečně ostrý, věrný obraz s dokonalou hrou světel a stínů, temnou černí a precizně vykreslenými detaily i v dynamických scénách. 

Dolby Vision IQ a inteligentní optimalizace obrazu 

Hisense U8KQ podporuje nejpokročilejší HDR technologii Dolby Vision IQ se senzorem okolního světla.  Výsledkem je dokonale přirozený obraz upravený podle aktuálních světelných podmínek, navíc s rozšířenou reprodukci detailů v tmavých i světlých částech obrazu současně a také s větší dynamikou. Má i certifikaci UHD Premium a IMAX Enhanced. Nechybí ani filmařský režim, abyste si mohli užít filmy tak, jak to zamýšlel režisér. Nebo sportovní režim pro dokonale plynulý pohyb i v nejdynamičtějších scénách s perfektně vyváženým zvukem moderátora i burácejícího stadionu.

Dokonalý prostorový zvuk díky vestavěnému audiosystému 

O prostorový zvuk Multi-Channel Surround se středy, výškami i basy se u novinky postará vestavěný výkonný audiosystém 2.1.2. Využívá dva přední reproduktory, subwoofer a dvojici vrchních reproduktorů, které generují prostorový zvuk s podporou standardu Dolby Atmos,  takže se můžete spolehnout, že bude zážitek opravdu intenzivní.

Lahůdka pro herní fanoušky

Vášnivé hráče her potěší 144Hz Game Mode PRO s technologií HSR (Hardware Super Resolution), s níž dosáhnete obnovovací frekvence až 240 Hz. Skvělá je i pokročilá herní technologie AMD Freesync Premium PRO. 

Vstupní brána do světa neomezené zábavy

Hisense U8KQ podporuje širokopásmový standard WiFi 6e a jde ovládat i hlasem. Běží na nejnovější verzi rychlého a intuitivního operačního systému VIDAA 7.0 s řadou inovací. Nabízí podporu pro řadu streamovaných služeb: například Netflix, Amazon Prime, Disney+, či VOYO.  Další služby jako O2 TV nebo Skylink Live lze spustit a plnohodnotně sledovat prostřednictvím vestavěného browseru.

Největší Hisense 75U8KQ se prodává za doporučenou cenu 49 990 Kč.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best