Home  /  Lifestyle  /  V těchto neobvyklých spa se můžete opravdu uvolnit

V těchto neobvyklých spa se můžete opravdu uvolnit

Od storm roomu po skrytou zahradu - představujeme vám čtyři wellness oázy pro váš příští výlet do města v Evropě, které jsou všechno, jen ne obyčejné.
03.03.2023
Text: Alex Mayer
Foto: Sony Pictures

Ať už se jedná o lázně s výhledem na zasněžené hory, nebo o mistrovské architektonické dílo: dnes se podíváme za hranice a představíme čtyři speciální wellness oázy v Evropě, které jsou ideální pro kombinaci se zimní dovolenou ve městě.

V dešti a bouřce: QC Termemilano v Miláně

Představte si, že sedíte uprostřed vody a kolem vás se blýská, hřmí a prší. To, co na první pohled vypadá jako nepříjemná bouřka, jsou ve skutečnosti lázně. Video, které je v současné době virální na Tiktoku, ukazuje poněkud odlišný wellness zážitek.

Za ním se skrývají lázně QC Termemilano, které se nacházejí v centru Milána. Lázně kombinují elegantní secesní architekturu s technologiemi a poskytují zcela jiný způsob, jak uniknout stresu každodenního života.

Lázně nabízejí více než 30 wellness procedur na ploše více než 3 000 m2: Od biosauny v přestavěné historické tramvaji přes vířivku s křišťálovými stěnami až po chodník pro bosé nohy ve venkovním areálu - zde můžete opravdu vypnout.

V začarované zahradě: Secret Garden Spa v Budapešti


Nádherné fontány, obrovské palmy a mozaikové kameny - v Secret Garden Spa hotelu Mystery v Budapešti si budete připadat jako v kouzelné zahradě. Za návštěvu stojí zejména výhled z vířivky uvnitř skleněné kopule.

V lázních Secret Garden Spa můžete relaxovat ve finské sauně, parní lázni a vířivce a dopřát si vybrané procedury. Mezi ně patří například Kleopatřina masáž růžovou vodou s bambuckým máslem, která slibuje povzbuzující účinek.

Zážitek jako na Bali: Manon Les Suites v Kodani


Kousek Bali se skrývá uprostřed Kodaně, v hotelu Manon Les Suites. Jeho středobodem je krytý bazén, který je obklopen svěží květinovou výzdobou, zelenými převislými rostlinami a zlatými lucernami - opravdový sen.

@epic.stays Can you believe this tropical oasis is located in the heart of #Copenhagen #Denmark 🤩📍#ManonLesSuites 🎥 @Guldsmeden Hotels #luxuryhotel #ecohotel #traveltiktok ♬ Original Sound is by Carriganremi Latch - Indz 🇧🇧

Ať už si dáte osvěžující koktejl, zdravé smoothie nebo kávu, v exotickém prostředí se vašemu snění meze nekladou. Součástí lázní je také salonek, sauna a parní lázeň na střešní terase.

Tropický svět zážitků: Therme Bukurešť

Botanická zahrada, největší krytá skluzavka v Evropě a vlastní pláž: lázně v rumunské Bukurešti jsou jedním z největších zařízení v celé Evropě a představují skutečný svět zážitků.

Je rozdělena do tří oblastí: V Galaxii si můžete vyzkoušet všechny skluzavky, v Palmě na vás čekají různé bazény i vlastní písečná pláž a v Elysiu si můžete naplno užít svět květin a saun. Ideální také pro rodiny s dětmi, které hledají akční zábavu.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best