Home  /  Lifestyle  /  V těchto sexy hotelech zaručeně nezamhouříte oči

V těchto sexy hotelech zaručeně nezamhouříte oči

Může to být smyslné, luxusní nebo spíše svůdné? V těchto čtyřech sexy hotelech v Evropě se spánek stává vedlejší záležitostí.
01.03.2023
Text: Alex Mayer
Foto: Provocateur Berlin

Občas pouhá romantická dovolená nestačí a je potřeba něco víc vzrušujícího. Od sametu a hedvábí po volně stojící vany, pokoje zalité červeným světlem a pouta v minibaru - představujeme vám čtyři hotely v Evropě, které vám jistě zajistí vzrušující příští výlet ve dvou.

Vkusně: Grand Amour Hotel Paris

Erotické fotomontáže, koberec s motivem vulvy a penisu na chodbě a velmi stylový interiér: tak se prezentuje 42 pokojů a jeden apartmán hotelu Grand Amour v centru Paříže.

Malý dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby si můžete rezervovat od 160 eur za noc. Mimochodem, Netflix and Chill nepřipadá v úvahu, protože na pokojích nenajdete televizi.

Restaurace Grand Amour je o to přitažlivější. Po vzoru francouzských brasserií si zde gurmáni přijdou na své při pozdním obědě nebo večeři. Za restaurací se skrývá bar uprostřed knihovny - nebo naopak. Pokud je Grand Amour plně obsazen, můžete přejít do stejně okouzlujícího partnerského hotelu Amour.

Americký vintage sen: Romeo's Motel & Diner na Ibize

Oženit se a rozvést se během jedné noci? To se může stát v Romeo's Motel & Diner na Ibize. Hotel inspirovaný americkými motelem podél Route 66 vás zve k oslavě, hříchu i zapomnění - včetně malé svatební kaple, kterou si můžete předem zamluvit.

V souladu s mottem amerického retra jsou všechny pokoje pojmenovány podle měst na Route 66 a zařízeny ve stylu 60. a 70. let s analogovými telefony, třásňovými lampami, vintage ventilátory a svůdným neonovým osvětlením. Dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby stojí v závislosti na ročním období od 95 eur za noc.

Spoustu zajímavého objevování však najdete i mimo hotelové pokoje: Zchlaďte se v retro bazénu s vířivkou ve tvaru srdce, popíjejte mléčný koktejl v Mandy's a užijte si sexy leopardí pohovku, dýdžejský pult a pole dance v playroomu.

Mimochodem: Pokud jste na Ibize, můžete si tento bláznivý hotel užít i na jeden den - jednodenní vstupenka stojí 50 eur.

Smyslnost: House of Gods v Edinburghu

Luxusní a opulentní, podle hesla "více je více": tak se prezentuje hotel House of Gods ve skotském Edinburghu. Ideální, pokud se chcete ponořit do zcela jiného světa a zapomenout na vše kolem sebe.

V souladu s tím je 22 pokojů přepychově zařízeno. Je jen na vás, zda si vyberete po vzoru Orient Expressu, paláce ve Versailles nebo viktoriánské éry. Pokoje si můžete rezervovat od 120 liber za noc, včetně smyslného osvětlení a jednoho či dvou překvapení v noční zásuvce.

Ale tím to nekončí: Můžete si objednat komorníka, který vám uprostřed noci přinese do pokoje mléko a sušenky nebo pizzu, okvětní lístky růží a prosecco, hotelový pokoj plný balónků. Nebo popíjejte nápojové kreace v hotelovém baru s příhodným názvem Lilith's Lounge.

Svůdné: Hotel Provocateur v Berlíně

V hotelu Provocateur v Berlíně ožívá dekadentní a elegantní bohémský životní styl 20. let minulého století.

Smyslnost je zde na prvním místě - jak v hotelovém baru, tak v 58 pokojích a apartmá, které jsou zařízeny tmavým přírodním kamenem, svůdnými sametovými látkami a velkým množstvím vkusu. Pokoje si můžete rezervovat od 120 eur za noc.

Obzvláště vzrušující je mód Provocateur. Pokud přepnete jeden z vypínačů vedle postele, místnost se zalije dráždivým světlem, hraje jemná lounge hudba a na stěnu se promítají erotické obrazy ve videoinstalaci. V minibaru najdete nejen nápoje - ale také pouta.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best