Home  /  Stories  /  Co takhle Outercourse v posteli?

Co takhle Outercourse v posteli?

Pokud doufáte ve větší smyslnost a menší stres při sexu, měli byste vyzkoušet Outercourse.
26.06.2023
Text: Yvonne Dewerne
Foto: Getty Images

Vzpomínáte si ještě na dobu, kdy jste se poprvé pokoušeli o intimitu a sex? Někdy možná trochu rozpačitě, ale přesto stále vzrušivě. Pro nedostatek zkušeností to bylo také uspokojující - dokud jste nepochopili, o co ještě jde. Outercourse ty časy vrací, jenže žhavější. Ne, Outercourse nemá nic společného se sexem v přírodě, tedy venku. Uspokojivý a "skutečný" sex, jak naznačují filmy, seriály a internet, znamená být penetrován nebo být penetrován. Na sexuální mapě však existuje více oblastí, které lze prozkoumat. Uspokojení lze zažít i jinými způsoby, a právě zde přichází na řadu outercourse.

Sexuální trend Outercourse

Tato sexuální technika je o sexu bez penetrace. Žádné pronikání penisu, prstů nebo sexuálních hraček do vagíny, hýždí nebo úst partnerů. Nudí vás to? Pouze pro ty z nás, kteří nemají žádnou představivost. Zde se soustředíme na doteky, líbání, masírování nebo jiné druhy hrátek. Co který člověk považuje za sex, záleží na pohledu na věc. Sex není jen fyzický proces, ale stejně důležité jsou i potěšení, důvěra a spojení. Outercourse se zaměřuje právě na tyto body.

Sex bez penetrace: 5 žhavých tipů

Předehra někdy trvá déle a jindy kratší dobu, a pak dochází ke skutečné penetraci. Protože však během outercourse penetrace neprobíhá, objevují se v hlavě rychle otazníky co dál. Vaší fantazii se v podstatě meze nekladou. Zde je několik tipů, které můžete vyzkoušet už dnes večer.

1. Tip: Sexuální hračky pro něj a pro ni

Nabídka erotických pomůcek je obrovská a vyplatí se pořídit si celou krabici. Existuje celá řada vibrátorů, které se jen přikládají, nebo hladících pomůcek, jako jsou různá ptačí péra a plyšové hračky.

2. Tip: BDSM

Pokud to pro vás není dost ostré, můžete trochu přitvrdit. Vyzkoušejte své vlastní hranice i hranice svého partnera či partnerky a přineste do ložnice pouta, bičíky a spol. Je to příležitost prožít svou dominanci.

3. Tip: Masáže

Máloco uvolní člověka tak rychle a intenzivně jako masáž. Proto se chopte oleje (pozor na dávkování!) a hnětením odstraňte napětí.

4. Tip: Masturbace

Masturbace neznamená, že se nemůžete dívat na svého partnera, jak to dělá. Naopak, sledovat někoho jiného, jak si to dělá sám, může být pěkně žhavé. Masturbace by každopádně neměla být tabuizovaným tématem a možná se při ní naučíte jeden nebo dva triky?

5. Tip: Alternativní orální sex

Existuje více míst než penis a vagína, která lze rozmazlovat ústy. Chcete se vsadit?

Jaké jsou výhody?

Každý, kdo ho vyzkoušel, si uvědomí, jak moc tato sexuální praktika zvolňuje váš milostný život. Automaticky si na sebe uděláte více času. Tlak na výkon je zcela odstraněn, stejně jako tlak na dosažení orgasmu. Zejména ženám často k vyvrcholení nestačí pouhá penetrace, musí se stát něco víc, a právě to můžete zjistit při Outercourse. Lze vyzkoušet nové typy her. Poznáte preference svého partnera a následně i své vlastní. Je to dobrá příležitost, jak se zapojit do nových typů sexu. Vytváří se tak důvěra, která je pro zdravý vztah nezbytná.

Článek vyšel v originále na Esquire.de

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best