Home  /  Stories  /  DIANA GAN: Dělat ženy krásnější
DIANA GAN

DIANA GAN: Dělat ženy krásnější

#WomenWeLove
28.06.2022
Text: Redakce
Foto: Benedikt Renč

Jmenuje se Diana Gan, ale na Instagramu je známá jako Dasha Ganova. Odmalička ji baví vše, co má nějaké spojení s krásou, ať už je to fotografie, sport, móda nebo modeling. S beauty sférou je rodačka z Kazachstánu dnes neoddělitelně spjata tím, že spoluvlastní pražský salon krásy Goddess. Zároveň pracuje jako PR manažerka u americké kosmetické firmy iS CLINICAL. Její cíl je jasný: dělat ženy krásnější.

KRÁSA

Z mého pohledu znamená neustálou práci. Je to sice něco, s čím se člověk může narodit, ale nesmírně záleží na její „údržbě“. Když nám muži říkají, že je zbytečné utrácet tolik peněz za krásu, je to nesmysl. Péče o sebe samotnou není jednoduchá a už vůbec ne zbytečná. 

LÁSKA

Tohle slovo bych radši přeskočila. Snažím se teď v sobě vybudovat spíš sebelásku. Jsem přesvědčená o tom, že předtím, než člověk začne rozdávat lásku ostatním, měl by se naučit milovat sám sebe. 

BUDOUCNOST 

Plánování mi moc nejde. Budoucnost je pro mě velice neurčitá. Samozřejmě se snažím si ji nějakým způsobem rozvrhnout, ale pokaždé se stejně stane několik změn. Možná je to tím, že jsem se narodila ve znamení Blíženců. 

SVOBODA

Když jsem byla malá, s rodinou jsme se do Česka přestěhovali z Kazachstánu. Jsem za to moc vděčná a pochopila jsem také, co znamená svoboda. Pro některé Evropany je to už samozřejmost, ale pro lidi z mé rodné země ne. Nám dává evropský způsob života šanci na skvělý život s neomezenými možnostmi. 

DOMOV

Moje bezpečné místo. Doma se cítím nejlíp i tehdy, kdy je mi nejhůř.

INSTAGRAM 

Sociální sítě obecně jsou pro mě velmi důležité. Díky Instagramu mohu nabízet a prodávat naše služby, poznávat nové lidi a stále se učit něčemu novému. Dala jsem si od něj rok pauzu. Když jsem se na Instagram vrátila, došlo mi, jak těžké je začínat tam znovu a jak důležitý je to v byznysu nástroj. Udělat instagramový profil, který bude estetický, přitažlivý a zajímavý, je docela složitý úkol.

TĚLO

Mé tělo je můj chrám. Pracuju na něm už delší dobu a musím říct, že na začátku to byl boj. Pro vnitřní klid a krásné tělo je potřeba vyhradit si chvíle pouze pro sebe. A nemusí to být jenom na cvičení, ale třeba i na kosmetické procedury.

VÁŠEŇ

Jsem velmi vášnivý člověk, a to ve všech směrech. Od práce přes sport, hudbu až po lásku. Přiznávám, že jsem maximalistka. Vášeň je pro mě na prvním místě. Když vidím cíl, tak si za ním jdu a nezastavím se, dokud ho nedosáhnu.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best