Home  /  Stories  /  DŽANA VALJEVAC: Čistá vášeň
DŽANA VALJEVAC

DŽANA VALJEVAC: Čistá vášeň

#WomenWeLove
21.06.2022
Text: Redakce
Foto: Benedikt Renč

Češka s exoticky znějícím jménem, které se pojí s jejími bosenskými kořeny, odmalička kreslila a tvořila. Vystudovala grafický design na Střední umělecké škole Václava Hollara, má bakalářský titul v oboru marketing. Obojí ji prý tak napůl živí. Zdatně se pohybuje v prostředí sociálních médií, točí a edituje videa, vytváří content pro módní firmy. Primárně se nyní zabývá kampaněmi pro online shop About You. Miluje cestování, jež spojuje s módou, ale také poznáváním přírody, zážitky si zaznamenává na foťák i kameru. Dříve také fotila eventy a rappery pod přezdívkou Dzuisy. Do toho dělá modelku a sem tam se objeví ve filmech a seriálech. „Nemám ráda stereotyp, a proto se snažím udržovat balanc mezi působením před a za kamerou. Ale svou práci beru spíš jako radost,“ přiznává Džana, která kolem sebe šíří pozitivní energii. Ani se nechce věřit, že se tahle temperamentní žena těší na poklidný a pohodlný život. Někdy v budoucnu.

TEMPERAMENT 

Girl on fire. Jsem dominantní, rázná, upřímná, citlivá a někdy výbušná, plná života, vždy ve středu pozornosti, trošku klučičí povaha.

KOŘENY

Celá rodina pochází z Bosny a Hercegoviny. Nestydím se za svůj původ, naopak jsem na něj velmi hrdá a vždy mě potěší, když potkám krajany a slyším naši hudbu. 

SEX

Narodila jsem se ve znamení Štíra, myslím, že jsem tím prozradila hodně. Souhlasí to. Ale mám z něho respekt, a proto je pro mě důležitý sex z lásky.

NOC

Světýlka, noční projížďky a večírky. Také čas, kdy se můžeme více uvolnit. Z párty je dobré odejít v nejlepším, což je většinou v noci, ne ráno.

ŠTĚSTÍ

Štěstí je pro mě čistá láska. Ať už ta, která přichází z vnějšku, nebo ode mě zpátky k někomu i k sobě samé. Člověk, který se má rád a má rád ostatní, je přece šťastný, ne? 

BUDOUCNOST

Zdraví, láska, rodina a peníze. A moře. A také plánuji novou sérii vaření balkánského jídla s mojí maminkou.

KARIÉRA

Jsem spokojená. Ale chci víc. Každý úspěch mě nakopne a neúspěch ještě dvakrát tolik. Když se zavřou jedny dveře, otevřou se další, lepší.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best