Home  /  Stories  /  Jak open casting zvyšuje šance na nalezení lásky?

Jak open casting zvyšuje šance na nalezení lásky?

Pokud rozšíříte kritéria vyhledávání, zvýšíte své šance na seznámení. Otevřený casting je proto ze všech seznamovacích trendů při hledání pravé lásky tím nejlepším.
03.04.2023
Text: Yvonne Dewerne
Foto: Getty Images

S trendy v randění je to trochu složitější. Někteří si jich ve světě seznamování všímají a jiní jen valí oči, protože by se raději s někým seznámili neformálně, bez dodržování nějakého vzoru. Než ale odkliknete, řeknu vám, že otevřený casting je letošním seznamovacím trendem, který bychom měli opravdu všichni bez výjimky následovat.

Seznamovací trend open casting je to nejlepší, co nás mohlo potkat.

Trendů je mnoho. Zatímco za ghostingem, orbitingem, zombieingem a breadcrumbingem stojí negativní (milostné) zkušenosti a nepříjemné chování, "open casting" je přesně to, co všichni chceme.

Trend v randění: Tohle je otevřený casting

Jak je tedy nastaven váš milostný radar? Hledáte sportovce nebo úspěšné, přítulné nebo dobrodružné? Měl by být váš nový muž srdce svalnatý, nebo raději pár kilo navíc? Máte slabost pro blonďáky, nebo spíše pro tmavovlásky? Máte také přesné představy o tom, jaké koníčky by měl mít váš protějšek? Vědět, co chcete, není samo o sobě špatné a je to napsáno skoro v každém třetím profilu (vím, o čem mluvím!). Tyto ideály však stojí v cestě úspěchu při seznamování, protože automaticky zmenšují hrací pole, na kterém se nacházíte, a spolu s ním i počet potenciálních příležitostí. A právě tady přichází na řadu Open Casting. Tento seznamovací trend prosazuje, aby se pozornost méně soustředila na vnější znaky a vjemy a více na vnitřní hodnoty. To neznamená, že budete chodit s někým, kdo vás neoslovuje. Znamená to, že byste se měli otevřít novým setkáním a nesoustředit se jen na vzhled. Tímto způsobem se každý uchazeč stává potenciálním protějškem - stejně jako na otevřeném castingu. Podle průzkumu seznamovací aplikace Bumble je 36 % všech nezadaných otevřenějších vůči lidem, kteří na první pohled neodpovídají jejich představám nebo typu čistě z hlediska vzhledu. To, že rozhodující roli hraje emocionální vyspělost člověka, potvrzuje 63 procent všech respondentů.

Výhody trendu Open Casting

Prostřednictvím Open Castingu dáváme šanci lidem, kteří by se za normálních okolností na flirtovací radar nedostali. Otevírají se tak zcela nové perspektivy a příležitosti. Koneckonců i mimo svět seznamování bychom měli být milí, uctiví a zajímat se o druhé lidi. Bez ohledu na to, jak vypadá osoba naproti. Tímto způsobem vznikají zcela neotřelé konverzace. Samozřejmě byste neměli své představy úplně házet přes palubu. Určitá fyzická přitažlivost k randění a vztahu prostě patří. Místo povrchností se nyní zaměřte na jiné vlastnosti, které jsou pro vážný vztah mnohem důležitější. Chcete-li zažít výhody otevřeného castingu, vnější nároky jsou odhozeny a nahrazeny vnitřními kvalitami, které jsou ceněny.

Na našem seznamu jsou:

  • Otevřenost
  • Způsoby
  • Ochota a vstřícnost
  • Velkorysost
  • Humor
  • Sebevědomí
  • Empatie

Nejkrásnější způsob randění: shrnutí trendu

Svět seznamování může být někdy minovým polem a frustrující. Ale možná je swipování a randění tak frustrující proto, že jste se zaměřili na věci, které jsou druhořadé? Klapky na očích nás obvykle vedou k tomu, že nevědomky blokujeme lidi s jinými atributy mimo naše preference. S trendem otevřeného seznamování je tedy důležité být otevřený, zkoušet nové věci a nechat seznamovací dobrodružství přijít samo. Možná z rande nebude velká láska, ale možná se stane něco jiného? Záruku velké lásky to sice nedává, ale slibuje to svobodnější a příjemnější seznamování bez tlaku a zklamaných očekávání. A to přece všichni chceme, ne?

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best