Home  /  Stories  /  Od největších orgií po nejvíce orgasmů za hodinu

Od největších orgií po nejvíce orgasmů za hodinu

Tyto šílené sexuální rekordy skutečně existují.
05.04.2023
Text: Leonard Pack
Foto: Getty Images

Let's talk about sex, baby! (Pojďme si promluvit o sexu, zlato!) Protože to děláme rádi, jak víte. Nejsme tu však od toho, abychom vás učili, jak na to, nebo vám dávali dokonalý návod na vaše další outdoorové dobrodružství (který jste si, doufáme, už přečetli). Tady jde o superlativy. Protože stejně jako ve všem na světě, i v sexu můžete lámat velkolepé rekordy. A mohou být pěkně ujeté. Od největších orgií až po nejdelší orgasmus na světě. Tyhle podivné sexuální rekordy vám nechají pusu otevřenou. Rozhodně je možné je napodobit - pokud máte potřebnou výdrž.

8 nejpodivnějších sexuálních rekordů na světě

Abyste se dostali do Guinnessovy knihy rekordů, musíte být trochu kreativní - a trochu šílení. Jinak není tak snadné rekord překonat. Následujícím aktérům se to však podařilo. Vytvořili sexuální rekordy, které - přiznejme si - vyžadují velký respekt. A jsou docela zvláštní:

1. Sexuální rekord: nejdelší polibek na světě

Začněme náš žebříček nejpodivnějších sexuálních rekordů na světě neškodným počinem. Dvěma Thajcům to muselo zabrat spoustu času, hodně trpělivosti a také hodně slin. Prokázali totiž vytrvalost a vytvořili rekord v nejdelším nepřerušovaném polibku na světě. O tento titul se zúčastnili líbacího maratonu společně s dalšími osmi páry. Nakonec zvítězili Ekkachai Tiranarat a Laksana, kteří k sobě tiskli ústa po dobu pyšných 58 hodin, 35 minut a 58 vteřin - a zvládli to ve stoje, bez jídla a pití, bez odchodu na toaletu. Respekt!

2. Sexuální rekord: nejvíce sexuálních partnerů za 24 hodin

Spali jste někdy s několika lidmi během jednoho dne? Gratulujeme! Pornohvězda Lisa Sparksová se však může jen unaveně usmívat. Je totiž držitelkou rekordu v počtu sexuálních partnerů za 24 hodin. V říjnu 2004 měla za jeden den sex s 919 lidmi. Tento sexuální maraton však pravděpodobně nebyl tak zábavný.

3. Sexuální rekord: nejvíce orgasmů za hodinu

V hlavním městě Dánska Kodani se běhá nejen obyčejný městský běh, ale také masturbační maraton. V této modifikované formě maratonu je cílem přivést se k orgasmu co nejčastěji. To zde ale nebudeme komentovat. Podivný sexuální rekord s největším počtem orgasmů za jednu hodinu vytvořila žena, která za 60 minut dosáhla 222 orgasmů. I tady jsme si jisti: po překročení hranice 200 měla být zábava v určitém okamžiku limitována. U mužů je rekordem pouhých 16 orgasmů za hodinu.

4. Sexuální rekord: nejdelší orgasmus

Od nejčastějších orgasmů po nejdelší kdy zdokumentovaný orgasmus. V roce 1966 prožila jedna žena vyvrcholení trvající celých 45 sekund, což vedlo k 25 samostatným stahům. Dodnes ji v tomto ohledu nikdo jiný nepřekonal. Ale to může být také proto, že si své orgasmy obvykle nenecháváte pozorovat a kontrolovat ostatními. Alespoň my ne. Přesto blahopřejeme k tomuto podivnému sexuálnímu rekordu!

5. Sexuální rekord: nejsilnější penis

Pokud jde o sexuální rekordy, vždy se samozřejmě diskutuje o nejdelším penisu. Mexičan Roberto Esquivel Cabrera tvrdí, že jeho nejlepší kousek měří 48 centimetrů, a jasně tak předčí svého soupeře Jonaha Falcona, jehož ztopořený úd měří "jen" 35,29 centimetrů. Žádný oficiální důkaz však zatím nebyl předložen. Nejsilnější penis na světě vlastní taoistický mistr Mo Ka Wang z Hongkongu. Tento podivný sexuální rekord byl potvrzen. Po letech tréninku dokázal svým nejlepším kusem zvednout 120 kilogramů. Au!

6. Sexuální rekord: největší sbírka penisů

V Reykjavíku na Islandu mají ještě větší penisy. Ale to může být způsobeno i tím, že zde nejsou k vidění jen lidské údy, ale také mnoha dalších savců. Celkem je zde 282 exemplářů od 93 druhů - včetně velryb. Islandské falologické muzeum tak drží podivný sexuální rekord v tom, že má zdaleka největší sbírku penisů na světě. Budeme si muset znovu rozmyslet, zda návštěvu tohoto muzea zařadit na náš seznam.

7. Sexuální rekord: nejdelší sex

Na seznamu nejdivnějších sexuálních rekordů světa by samozřejmě neměl chybět ani nejdelší pohlavní styk. Tento rekord stále drží herečka Mae Westová. Ve 30. letech 20. století měla se svým milencem Tedem poměrně dlouhou milostnou seanci. Oba si užívali celých 15 hodin, aniž by ochabli ve svém úsilí. Jak to víme jistě? Milování pozoroval sexuální výzkumník.

8. Sexuální rekord: největší orgie

V listopadu 2008 se v Japonsku odehrála velmi zvláštní událost. Řekněme to takto: událost jiného druhu. Takovou, která skvěle doplňuje náš seznam nejpodivnějších sexuálních rekordů na světě. V hlavním městě Tokiu se sešlo 250 párů, tedy celkem 500 lidí, aby se oddali sexu v jedné místnosti. K tomu sloužil velký sál, který byl jasně osvětlený a pokrytý matracemi. Celá akce se také natáčela na kameru. Sex jste však směli mít pouze s osobou, se kterou jste přišli - jaká škoda.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best