Home  /  Stories  /  Pegging není jen o análním sexu

Pegging není jen o análním sexu

Pegging není jen o análním sexu, ale také o výměně rolí, což může být docela vzrušující. Zde se dozvíte, co je o peggingu třeba vědět.
24.05.2023
Text: Yvonne Dewerne
Foto: Getty Images

Stále přetrvává představa, že jen homosexuálním mužům se líbí, když jim na zadní vrátka zaťukáte s penisem, sexuální hračkou. To se hodí do škatulky klišé. Ale když se zeptáte v okolí heterosexuálních mužů, není vůbec neobvyklé, že si představují anální sex se svou ženou. Právě tehdy přichází na řadu pegging. Tato sexuální praktika má do květinkového sexu daleko. Jde o víc než jen o anální uspokojení muže. Jde o výměnu rolí, kdy žena do muže proniká připínacím dildem nebo straponem.

Sex trend pegging: jde o výměnu rolí a ztrátu kontroly

Pojem "pegging" se dříve objevoval pouze v souvislosti s mužskou prostitucí. "Peg boys" pracovali na lodích a kusem látky (pegem) dávali najevo, že jsou připraveni k sexuální práci. Dnes pegging praktikují převážně heterosexuální páry. Při peggingu se žena v posteli aktivně účastní pomocí připínacího dilda a může jím vaginálně proniknout do jiné ženy nebo análně do muže. Správně prováděné anální sexuální praktiky jsou stejně vzrušující pro muže i ženy, protože nervová spojení jsou u každého člověka stejně rozložena. Kromě toho existují vibrační pásky nebo takové, které nabízejí dildo na obou koncích, jimiž je aktivní žena penetrována současně a může tak také zažít orgasmus. Žena přitom dokáže diktovat pohyby a nemálo ženám se tento pocit kontroly líbí. Žena mívá přijímající, a tedy spíše pasivní roli, nyní se role obracejí. Pegging může mít i čistě praktické důvody. Mimochodem, pro muže, kteří se potýkají s problémy s erekcí nebo mají malý penis, kdy nemohou do partnerky pořádně proniknout, existují také duté návleky, které mohou sloužit jako prodloužení penisu. Takže se vám vyplatí porozhlédnout se po sexshopu.

Nyní se to stává explicitním: takto funguje pegging

Prostata je pro muže tím, čím je pro ženy bod G. Při análním sexu je tento malý orgán také obzvláště dobře stimulován. Proto si tento typ sexuálních hrátek užívají i heterosexuální páry. A takto lze pegging začlenit do vašeho sexuálního života:

Komunikace

Téměř každý článek v Esquire, který se týká sexuálních praktik, začíná tímto prvním bodem. Nečekejte, že vaše žena bude vědět, že byste byli pro anální sex. Musíte konverzaci vyhledat. Přitom nepředbíhejte, zejména pokud vaše žena doposud anální oblast do milování nezahrnula. Můžete začít rozhovor o tajných a nenaplněných fantaziích nebo s otázkou, jak jí v principu připadá anální sex. Vyříkat si své touhy vyžaduje důvěru a informace. Připravte se na to, že vaše žena může mít v hlavě také určité stereotypy. Možná si myslí, že byste mohl mít homosexuální sklony, že anální sex souvisí s výkaly, bolí nebo že se straponem vypadá hloupě. Tyto aspekty lze objasnit pouze otevřeným rozhovorem.

Přípravy

Je v povaze věci, že z análního otvoru vycházejí tekutiny. Anální sprcha nebo klystýr vás připraví a uvolní zbytky fekálií. Před použitím straponu byste měli začít s menšími pomůckami. Například prstem nebo análními korálky. Dildo hned nevyndávejte. Nevyhrajete tím žádnou cenu. Strap-on by měl přijít na řadu, až když se budete cítit připraveni.

Správná pozice

Existují dvě polohy, které jsou pro první pegging obzvlášť vhodné. V poloze na pejska si muž lehne na všechny čtyři, což mu poskytne dokonalý přístup k análnímu otvoru. Nebo si vaše žena lehne na záda, dildo je ve vzduchu a vy si na něj opatrně sednete. Tímto způsobem máte kontrolu nad tím, jak hluboko je dildo zasunuto.

Lubrikant je váš nejlepší přítel

Na rozdíl od vagíny se konečník sám nezvlhčuje. Proto musíte (opravdu MUSÍTE!) používat lubrikant. Ani při peggingu neexistuje nic jako příliš mnoho lubrikantu. Pomůže vám speciální anální gel. Vedle postele byste také měli mít vlhčené ubrousky. Pro všechny případy.

Dejte si na čas - hodně času!

Jen tak někoho pegovat je velmi špatný a bolestivý nápad. Pokud jste na sobě nikdy nepoužili dildo v anální oblasti, může být zavádění nepříjemné. P Nadechněte se a jasně partnerce řekněte, co chcete, aby udělala. Měla by přestat? Vytáhnout? Použít více gelu? Zatnout zuby a držet opravdu není ten nejlepší nápad.

Důvěra

Nejdůležitější je samozřejmě vzájemná důvěra. Bez ní není pegging možný.

Pegging: Trénink je alfou i omegou

Muž si nejprve musí zvyknout na to, jaké to je být příjemcem. Jaké to je zažít určitou ztrátu kontroly a svěřit se zcela do rukou partnerky. Proto je pegging náročný především pro hlavu. Ale už jen z feministického hlediska je sexuální zkušenost s peggingem docela zajímavý experiment.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best