Home  /  Stories  /  #WomenWeLove: Alexandra „Sasha“ Gachulincová

#WomenWeLove: Alexandra „Sasha“ Gachulincová

Alexandra „Sasha“ Gachulincová je úspěšná slovenská topmodelka a dnes už i moderátorka, která se loni zviditelnila v československé variantě reality show Love Island. Ve čtrnácti vyhrála soutěž Elite Model Look Slovakia a skončila na 2. místě Elite Model Look International v Šanghaji (2005), což odstartovalo její modelingovou kariéru. Mohli jsme ji vidět na stránkách světových magazínů jako Vogue nebo Elle i v řadě módních kampaní slavných značek.
21.08.2022
Text: Redakce
Foto: Benedikt Renč

Jako malá chtěla být modelka, herečka, zpěvačka a tanečnice. Teď je na řadě herectví, to ji láká, ale protože je pověrčivá, nic konkrétního prozradit nechce. O sobě ale něco ano: má radost ze života, těší se na léto, festivaly, grilovačky, pohodu na chatě, na moře, měla by si dělat kapitánské zkoušky. Uvidíme, kam Sasha dopluje.

[PRAHA]

Planeta Praha, matka měst a nálad. V Praze je blaze, ale draze, i když ne tolik jako v „Blavě“. Je super, že mluvíme skoro stejnou řečí, ale rozdíl mezi českou a slovenskou mentalitou je tu velmi cítit. Praha je velká, tak si moc neumím představit, že tu mám rodinu, vychovávám děti, ale člověk nikdy neví...

[MODELING]

Je jako droga. Když s ním začneš, nikdy nechceš přestat. Pracuju v téhle branži od 14 let. Ale umím i trávu pokosit a dřevo posekat. Modeling mě stále baví, přestože ho někdy mám plné zuby. Je to můj splněný sen a chci v něm pokračovat, dokud to půjde.

[DROGY]

Nikdy. Nesnáším je. Žádné nelegální drogy jsem nezkoušela a ani to neplánuju. Nepotřebuju to. Stačí mi káva, čokoláda, pivo, slivovice, gin s tonikem a sem tam cigaretka... a moje rodina, přátelé a festivaly.

[SEX]

Anytime & anywhere. Ale mohla bych při tom být vypeelingovaná, nakrémovaná, navoněná. Bude mi 31 let, jsem Blíženec, my sex milujeme.

[BRATISLAVA]

Rodné město, jsem přece z Petržalky, ne? Vydržím v něm vždy tak týden, maximálně dva, ale potom musím jet do hor, vypnout. Bratislava se hodně změnila, už dobíháme Prahu. „Blava“ je taková akurátní, ani velká, ani malá. Mně vyhovuje.

[INSTAGRAM]

Kam jsme se to dostali? Follow for follow, like for like? To si radši pojďme povídat o počasí a co jsme měli k obědu. Nebo ne... Měla bych se Instagramu věnovat víc. Je to bezva pracovní marketingový nástroj, ale mám svoje hranice a vy byste je, lidi, měli také mít.

[VÁŠEŇ]

Pro mě je vášeň chemie, kterou k životu potřebujeme. Já jsem wild. Taková zkrotitelně-nezkrotitelná žena. Trochu extremistka: chci buď všechno, nebo nic. Nespokojím se s průměrem.

[INSPIRACE]

Čerpám ji vždy a všude. Baví mě, že ji najdeš i tam, kde bys ji nikdy nehledal. Když jsi nohama pevně na zemi, hlavou a srdcem v oblacích a sníš. Basquiat, Monet, hudba, móda, New York, Kostarika, Itálie. Svět není černobílý, je to barevná duha.

Foto: Benedikt Renč pro @ffaasshhiioonn

Styling: Lenka Kermes

Asistentka stylistky: Josefína Joštová

Make-up a vlasy: Renata Zelinková (L’Oréal Paris)

Produkce: Ivona Petružálková

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best