Home  /  Studio  /  AGE OF AQUARIUS
AGE OF AQUARIUS

AGE OF AQUARIUS

Oslnivá světla reflektorů, pompézní účesy, filmové premiéry a hlavně okouzlující ženy a styloví muži! To vše a mnohem více nabídlo návštěvníkům Esquire Studio s pomocí uznávané kadeřnice Petry Měchurové a jejího týmu na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Její tajemství? Pečlivě zvolený styling s produkty L‘Oréal Professionnel.
09.08.2022
komerční článek
Foto: Vojtěch Veškrna

Stylingová řada L‘Oréal Professionnel je unikátní a jedinečná stejně jako naši hosté v Karlových Varech. V rukou úspěšné kadeřnice Petry Měchurové se navíc stala must-have doplňkem každé hvězdy, která touží po tom, aby jí účes vydržel od brzkých ranních hodin přes premiéry na červeném koberci až po divoké after párty. Dlouholetá ambasadorka profesionální řady L‘Oréal Professionnel Petra Měchurová jako první žena na světě získala mezinárodní prestižní ocenění AIPP Grand Trophy, což je v kadeřnickém světě obdoba Oscara. Její kariéra je ozdobena řadou cenných trofejí, skvělých kadeřnických show, kterými inspirovala kadeřníky po celém světě, jako třeba v Anglii, Francii, Brazílii nebo v Argentině. Věnuje se vlastnímu salonu, školení kadeřníků, česání pro módní návrháře nebo časopisy, tvoří kolekce účesů, jež sklízejí uznání napříč kontinenty. Nyní k nim přidala také působení v našem Esquire Studiu, kde se od začátku řídila svým životním mottem „Profesionalita a láska k práci“.

Přes den v Esquire Studiu, večer na premiéře a v noci na párty. „Pořád chci ostatní inspirovat tím, co dělám a jak to dělám. Nedělám nic napůl, ale naplno a nejlépe, jak to jde. Snažím se užít si každý den a každou chvíli, mít dobrý pocit a umět se z toho radovat,“ říká hair expertka Petra Měchurová.

TOP PRODUKTY A TRIKY Z KARLOVÝCH VARŮ:

EXTRA TIP: Jak vytvořit trendy mokrý efekt? Petra kombinovala tyto tři produkty – vše smíchala a nanášela štětcem.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best