Home  /  Studio  /  Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Esquire Sneaker Ticker: nejúžasnější trendy a novinky tohoto týdne

Tento týden vychází Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG SP "Olive"! Na tuto a všechny další důležité novinky z oblasti tenisek se můžete podívat v našem týdenním Esquire Sneaker Tickeru.
25.04.2023
Text: Mario Mirschberger
Foto: GETTY IMAGES / PR

Nový týden, nové boty! Opět přichází náš Sneaker Ticker se všemi novinkami o nových produktech! Ať už jako součást vlastního outfitu, nebo jako investice: tenisky nejsou jen běžnou obuví, ale už dávno se etablovaly jako výhodná investice. Týden co týden jsou na trh uváděny limitované edice bot, jejichž hodnota se během krátké doby znásobí. Abyste v přemíře trendů v obuvi neztratili přehled, shromáždili jsme pro vás nejlepší novinky týdne v našem přehledu tenisek.  

Trendy v obuvi 2023: 5 nejlepších novinek v 17. týdnu 

Ať už jde o Nike, Axel Arigato oder Pumu: všechny značky tenisek přicházejí každý týden s novými žhavými trendy, které se během několika minut vyprodají. Chcete-li si být jisti, že vám v budoucnu žádné z těchto vydání neunikne, jednoduše pokračujte ve čtení.

1. AA x Mulberry Area Lo Sneaker "White Gum"

Britská luxusní značka Mulberry se spojila se značkou tenisek Axel Arigato. Výsledkem je unisexová kolekce, která kombinuje street style s luxusem. V rámci kolekce byla na trh uvedena silueta tenisek Area Lo ve třech různých barevných provedeních. Díky kombinaci telecí kůže a recyklovaného polyesteru dosahují tenisky nové úrovně kvality. Značka Mulberry dává o sobě vědět logy a ikonickou zlatou přezkou. K dostání již nyní.

2. adidas Adilette 22 "Bright Orange"

S tímto releasem už myslíme na léto. V loňském roce se adidas postaral o moderní proměnu kultovních Adilette. Slides byly všude rychle vyprodané a objevilo se mnoho různých restocků a barevných provedení. Na tento úspěch adidas samozřejmě navazuje i letos. Na trh se dostává jasně oranžová barevná varianta a k dispozici bude také verze Court Green - světle a tmavě zelená kombinace. Datum vydání: 26. dubna.

3. Disney x adidas Samba Vegan "Micky"

Společnost Disney letos slaví 100 let. I když se spolupráce mezi společnostmi Disney a adidas neuskutečňuje jen z tohoto důvodu, přesto se to docela dobře hodí. Teniska Samba vychází ve veganské a zcela bílé verzi. Nejznámější myšák na světě je vyobrazen na jazyku a Mickeyho ruce tvoří srdce v oblasti paty, když se obě tenisky položí vedle sebe. Mimochodem, stejné tenisky budou uvedeny na trh také ve verzi s myškou Minnie. Datum vydání: 26. dubna.

4. Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG SP "Olive"

Zprávu o tom, že se chystá vydání nových tenisek Travis Scott x Air Jordan, je vlastně vždycky nice-to-know. Protože jednu z těchto tenisek získáte jen s velkým štěstím. Během několika vteřin jsou totiž všechny velikosti vyprodané po celém světě. Při dalším prodeji mohou tyto tenisky snadno dosáhnout čtyřmístných částek. Ale jak všichni víme, naděje umírá poslední. Tentokrát vychází jedna z nejoblíbenějších variant spolupráce v novém olivově zeleném barevném provedení. Obrácený Swoosh, smajlík Travise Scotta a všechny další známé detaily jsou samozřejmě opět přítomny. Hodně štěstí! Datum vydání: 26. dubna.

5. Perks and Mini x Puma Clyde Rubber "Light Aqua"

Puma se spojila s P.A.M. a nechala tuto luxusní streetwearovou firmu reinterpretovat svou ikonickou siluetu Clyde. Zde se spojují dva sporty: Basketbal a Skyrunning. A zde se také rodí symbióza obou značek. Zatímco Puma má zkušenosti s basketbalem, P.A.M. má zkušenosti s outdoorovými sporty. Světle modré tenisky připomínají horolezeckou obuv. Červený pruh je vyroben ze semiše. Datum vydání: 29. dubna.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best