Home  /  Studio  /  Esquire STUDIO '22
Esquire STUDIO

Esquire STUDIO '22

Ostře nabitý život Williama S. Burroughse explodoval příběhy všeho druhu a vás podobná smršť imaginace čeká v karlovarských kinosálech. Nemluvě o Esquire Studiu – v němž se znovu můžete dotknout prachu i hvězd.
20.06.2022
Text: Redakce
Foto: Benedikt Renč

Mezinárodní filmový festival ovládne karlovarské kolonády 1. července a bude jim vládnout dalších devět dnů. Letos znovu s Esquirem v roli mediálního partnera. A nejen to. Během celého trvání festivalu se můžete zajít ostříhat, potetovat, obléknout nebo vyfotit do Esquire Studia usídleného v Grandhotelu Pupp a zažít v něm něco jako sedmé popkulturní nebe. Vzniklo s přičiněním uvedených partnerů a my jsme rádi, že se z téhle show světového časopisu pro muže stává tradice. 

Novinku naopak najdete v programové skladbě: vedle Hlavní soutěže se poprvé představí nová soutěžní sekce Proxima – svůj prostor v ní najdou filmaři z celého světa čekající na objevení i renomovaní autoři na stopě nové definice své tvorby. Z 33 titulů pěti kontinentů jich uvidíte 27 ve světové a po třech v mezinárodní a evropské premiéře. Ve dvou soutěžích a sekci Zvláštní uvedení bude mít premiéru sedm českých filmů a Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary určenou pro výrazné osobnosti české kinematografie letos získá herec, dramatik, scenárista a režisér Boleslav Polívka. Neboli pocty, hvězdy a hlavně fantastické divácké dobrodružství. Vítejte ve světě, do něhož chceme patřit všichni.

Připomeňte si jubilejní 55. ročník karlovarského filmového festivalu, který přivítal hvězdy světového formátu jako Johnny Depp, Ethan Hawke nebo Sir Michal Caine, jež obdržel také Křišťálový glóbus za celoživotní přínos světové kinomatografii. Snímky, které vznikly exkluzivně pro Esquire vyfotil fotograf Benedikt Renč.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best