Home  /  Studio  /  Filmové rekvizity, vsazené do příběhu
Esquire STUDIO

Filmové rekvizity, vsazené do příběhu

Partneři Esquire Studia, jedné z atrakcí letošního karlovarského filmového festivalu, nechali výsledky svého umu nenápadně zazářit v šerosvitných výjevech spolu s hercem Vojtěchem Vodochodským. Tak pozor, zhasínáme!
29.07.2022
Text: Redakce
Foto: Benedikt Renč

Vary byly letos přesně takové, jaké být mají. Od samého začátku divoké, po ránu bolestivé, chvílemi nebezpečné, vždy povznášející a jednou – alespoň na krátký moment – dokonce i trochu kontroverzní. Takže: skrznaskrz filmové. A pokud jste tam letos nemohli být s námi, tak byste si přinejmenším neměli nechat ujít exkluzivní fotoreportáž v aktuálním vydání magazínu Esquire. Koneckonců jde o nejlepší filmový festival na východ od Západu. Anebo vlastně – nejlepší filmový festival vůbec.

Dovolte nám zde ještě jednou poděkovat všem partnerům, kteří Esquire Studio pomáhali tvořit a ponořte se do našeho videa, ve kterém vystoupil v mlčenlivém obsazení Vojtěch Vodochodský.

Partneři Esquire Studia 2022: Stopka, Blažek, BMW, EYE-EYE Optika, Zacapa, Tanqueray, Talisker, Singleton, Maison Castel, Prodes, L’Oréal Professionnel, Specialized, Visa, Notino, Novellista, Nespresso, Kat.jewelry, Philip Morris, Philipp Plein, Voix, Raffaello, Grandhotel Pupp a Kviff.

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best