Home  /  Studio  /  Finální deklarace dobrého vkusu v Esquire studiu

Finální deklarace dobrého vkusu v Esquire studiu

Při reflexi zážitků klademe důraz na jejich konec a vrchol. A jelikož jsme ve finále filmového festivalu, pojďme si vkusně zrekapitulovat pár posledních dní na vkusných fotografiích Benedikta Renče.
09.07.2023
Text: Tatiana Urbanová
Foto: Benedikt Renč

Když virál, tak virál. Zavzpomínáte-li na filmový festival v loňském roce, pravděpodobně vám v mysli okamžitě vyvstane dnes již legendární polibek, který spolu sdíleli NobodyListen a Jordan Haj, když ve výtahu zrekonstruovali pro Esquire Studio ikonickou scénu z filmu Drive. Ani letos Jordan nezahálel a postaral se o rozruch. Tentokrát však se svou partnerkou Emmou Smetanou zapózovali před objektivem Benedikta Renče nazí. A vznikly tak velmi sexy a vkusné fotografie, které vám zvýší tep i tlak. You're welcome!

Ovšem nejen Jordanem je internet živ. Ve spotlightu se ocitlo i mnoho dalších slavných tváří jako Adéla Gondíková, Jiří Langmajer, Ondřej Sokol, Pavol Habera, Annet X, Zorka Hejdová, Jakub Prachař, Sára Sandeva, Paulie Garand, Zea… Máme jmenovat dál? Nechcete se raději přesvědčit sami v naší galerii? Dříve než to však uděláte, dovolte nám všem poděkovat za další skvělý ročník Esquire Studia a těšíme se na vás opět příští rok.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best