Home  /  Studio  /  Hédonismus v podání Esquire studia
Hédonismus v podání Esquire studia

Hédonismus v podání Esquire studia

50°13′10″ severní šířky a 12°52′44″ východní délky. To jsou souřadnice grandhotelu Pupp, kde budou nasyceny vaše kulturně vyhladovělé smysly. Toto je prvotní přehled zahajovacího dne filmového festivalu, který se rozpíná do šířky i do délky a koncentruje v Esquire Studiu.
02.07.2022
Text: Redakce
Foto: Vojtěch Veškrna

Dříve stačilo hosty karlovarského festivalu pozvat na kvalitní film. Dnes má každý návštěvník velmi specifické požadavky. Těm dokáže Esquire Studio vyhovět. Prostor, který vybavil Stopka skrývá mnohé… Profesionálové ve svých oborech Filip Vaněk, Petra Měchurová a Hristina Georgievska prorokují úspěch na červeném koberci všech známých tváří /v tvář hledáčkům fotoaparátů. Nápomocni jsou jim v tomto snažení L’Oréal Professionnel, Blažek, EyeEye, KAT.jewelry, Notino či návrhář Honza Černý, který má na svědomí také speciální merch Esquire Studia, jež si zde můžete pořídit. 

Baví vás spíše oceňovat jantarové odlesky destilátu Zacapa, toužíte přeskočit vysoký jalovec Tanqueray, vydat se na divokou výpravu na skotský ostrov Sky s whisky Talisker, stát se jedináčkem díky přímé, ořechové single malt whisky ze Speyside Singleton či jednoduše počítat vinné bobule Maison Castel? Žádný problém. Pohybujete-li se spíše v protisměru po noci plné přehnaných vášní a podívat se znovu na dno sklenice v realitě všedního dne se zdá složitější než dostat se předešlou noc inkognito do Becher's baru, potom pomůže životabudič v podobě kávy Nespresso a sladká infuze od Raffaello. 

Z rytmu však nevypadněte. Nalaďte se na frekvenci Voix. Filmový festival již dávno není jen o stříbrném plátně, ale také o setkáních. Setkáních, která dávají smysl i těch, jež jsou prchává a navždy odsouzena k zapomnění pod rouškou nekonečných večírků. A ačkoliv se centrum všeho dění scvrklo na jedno lázeňské město je nezbytné zůstat v pohybu - a to nejen na trase mezi Thermalem a Puppem. Ať už pěšky, na kole Specialized, za volantem BMW či po čtyřech. #keepitmoving A jak tvrdila tak deset let stará reklama Visa “a život jde lépe…”, když jste ve Varech.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best