Home  /  Studio  /  Inside z dropu merche EsquireXJan
Inside z dropu merche EsquireXJan

Inside z dropu merche EsquireXJan

Máme merch. A tady ho můžete vidět.
04.07.2022
Text: Redakce
Foto: Benedikt Renč

Časopis Vogue Italia ho označil za jednoho z nejtalentovanějších mladých návrhářů v Evropě, jeho práce se pravidelně objevují na populárních platformách jako je Hypbebeast nebo Highsnobiety, a získal několik ocenění, včetně českého Designéra roku. V průběhu posledních let jeho návrhy pronikly do povědomí české módní veřejnosti od celebrit přes umělce až po studenty architektury nebo mladé hudebníky. Nyní můžete mít jeho legendární kousky Welcome to the losers club i vy, a navíc v exkluzivním spojení s časopisem Esquire. Je to limitka, kterou jen tak někdo nemá a stane se tak výjimečným kouskem vaší skříně.

Tento jedinečný drop jsme v Esquire Studiu oslavili spolu se zajímavými hosty a drinkem Tanqueray Ginu a Zacapy v ruce.

Tričko v černé či bílé variantě (1490 Kč), mikina (2490 Kč) a kšiltovka (890 Kč) jsou k dostání v Esquire Studiu pouze po dobu filmového festivalu. Při jejich navrhování se Jan Černý soustředil na to, aby byl finální produkt na delší dobu, než je jedna módní sezóna. „Triko, mikinu a kšiltovku ESQUIRE STUDIO X JAN jsem navrhoval tak, aby design zůstal nadčasový a zákazník nosil tyto kousky ještě dlouho po konci festivalu,“ zdůrazňuje návrhář @jancerny_.

A proč Welcome to the losers club? Tato ikonická věta je inspirována bestsellerem Stephena Kinga, hororem To, kde je Klub smolařů parta excentrických dětí, které v průběhu knihy čelí šikaně a odmítání ze strany svých vrstevníků a později se stanou nečekanými hrdiny celého děje. Příběh o odvaze, vytrvalosti a vynalézavosti je podle návrháře i příběh časopisu Esquire v České republice. Staňte se i vy součástí této dějové linky!

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best