Home  /  Studio  /  Kamera, klapka, akce! Na co se těšit v Esquire Studiu během KVIFF?

Kamera, klapka, akce! Na co se těšit v Esquire Studiu během KVIFF?

Život profesionálů z A-Teamu pravidelně bouřil dobrodružstvím a vás podobná smršť imaginace čeká v karlovarských kinosálech. Totéž se vám stane v Esquire Studiu – znovu se v něm můžete dotknout prachu i hvězd.
30.06.2023
Text: Redakce
Foto: Benedikt Renč

Mezinárodní filmový festival ovládne karlovarské kolonády od 30. června a bude jim vládnout dalších osm dnů. Letos znovu s Esquirem v roli mediálního partnera. A nejen to. Během celého festivalu se můžete zajít ostříhat, potetovat, obléknout nebo vyfotit do Esquire Studia usídleného v Quisisana Palace a Grandhotelu Pupp a zažít tam něco jako sedmé popkulturní nebe.

Studio vzniklo s přičiněním uvedených partnerů a my jsme rádi, že se z téhle show světového časopisu pro muže stává tradice. Dobré tradice si zaslouží pokračování i na festivalové aréně. Vedle hlavního programu a sekce Zvláštní uvedení se v nesoutěžní části představí na 140 hraných a dokumentárních filmů včetně sekce Imagina, což je místo pro radikální vize filmového jazyka.  Její letošní výběr čítá i čtyři světové a dvě mezinárodní premiéry, které najdete po boku těch nejosobitějších narativních experimentů uplynulé festivalové sezóny.

A samozřejmě se těšme na pocty a ceny tvůrcům, bez nichž by kinematografie neměla všechny své barvy: pro zaslouženou poklonu publika si letos přijedou Russell Crowe, Ewan McGregor, Robin Wright, Alicia Vikander a Daniela Kolářová. Neboli třpyt hvězd a hlavně fantastické divácké dobrodružství. Vítejte ve světě, do něhož chceme patřit všichni.

Filmové rekvizity a kostýmy vyprávějí svůj vlastní děj. Partneři Esquire Studia, jedné z atrakcí letošního karlovarského filmového festivalu, nechali výsledky svého umu promluvit v zádumčivých výjevech spolu s hercem Josefem Trojanem. Tak pozor, znělka – a začínáme.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best