Home  /  Studio  /  Kamera, klapka, konec
Esquire Studio

Kamera, klapka, konec

Šestapadesátý ročník KVIFFu zavřel své kinosály, smokingy se vrátily na ramínka a blesky fotoaparátů přestaly zvyšovat světelný smog kolem Karlových Varů. Nezbývá nic jiného, než se rozloučit.
12.07.2022
Text: Redakce
Foto: Vojtěch Veškrna

"Žádný skutečný konec neexistuje. Je to jen místo, kde se příběh zastaví," tvrdí Frank Herbert. Jehož knižní finále samozřejmě bývají napínavější, než to, které jsme zažili v Esquire Studiu v cílové rovince filmového festivalu. Příběh se opravdu zastavil. Avšak další kapitola se začíná psát a pokračování je nasnadě. Již nyní se připravujeme s elánem na příští ročník, který si jistě získá vaši pozornost, stejně jako jste s námi sledovali průběh KVIFFU i letos. Dovolte nám tedy malé video ohlédnutí zpět a prolistovat se můžete i galerií, kde naposledy navnímáte atmosféru #KVIFF56.

Byl to opravdu zážitek, za který vděčíme jak celému nehraditelnému týmu lidí, tak našim partnerům, bez kterých by Esquire Studio neexistovalo. Proto nám je dovolte vyjmenovat: Stopka, Blažek, BMW, EYE-EYE Optika, Zacapa, Tanqueray, Talisker, Singleton, Maison Castel, Prodes, L’Oréal Professionnel, Specialized, Visa, Notino, Nespresso, Kat.jewelry, Iqos, Voix a Raffaello. A velké díky patří samozřejmě i Janu Černému za navržení merche Esquire Studia, Grandhotelu Pupp a Kviffu.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best