Home  /  Studio  /  Nabité léto v Puppu

Nabité léto v Puppu

Grandhotel Pupp nachystal pro své hosty řadu novinek a akcí, aby jejich pobyt v tradičním hotelu lázeňského města byl co nejpříjemnější. Na co se mohou hosté těšit?
17.06.2023
Text: Redakce

Grandhotel Pupp je po více než tři století synonymem pro pohostinnost, prvotřídní služby a zábavu. Díky své lokaci je v současné době vnímán spíše jako tzv. leisure hotel, což znamená, že hosté do něho jezdí především relaxovat, a tomu je také přizpůsobena nabídka služeb. Hosté často přijíždějí do Grandhotelu Pupp fyzicky i psychicky unavení a cílem hotelu je, aby se po příjezdu naladili do relaxačního režimu.

Tomu má napomoct řada novinek. Tou zřejmě největší je redesign pokojů  v části Parkside a vznik nové kategorie pokojů – Pupp Modern. „Z nového designu pokojů mám velikou radost,“ říká generální ředitel hotelu Jindřich Krausz. „Jejich dominantou je poprvé v hotelu v České republice použitý laserový tisk na zdi, díky kterému hosté budou moct spatřit budovu hotelu z roku 1906 v opravdu velkém rozměru.“

Pokoje v sobě kombinují tradiční prvky jako štukové zdobení a parkety designované tak, aby působily elegantně a čistě. „Při jakékoli realizaci změn ctíme tradici a naši historii, jelikož je pro nás závazná. Stejně velkou váhu mají názory hostů, na jejich základě vymýšlíme nové služby nebo vylepšujeme stávající. Jsme hotel s více než třísetletou tradicí, základy našich služeb jsou díky tomu pevně ukotveny a my se je snažíme vhodně doplňovat,“ říká Jindřich Krausz. I proto služby v hotelu rozšíří nově otevřená klinika Asklepion, která bude poskytovat především neinvazivní estetické zákroky. 

Grandhotel Pupp ovšem není jen o ubytování a špičkové gastronomii, poskytuje rovněž řadu doplňkových aktivit, jež návštěvníkům pobyt nejen zpříjemní, ale mohou být přímo i důvodem, proč do Puppu zamířit. „Podruhé letos s vybranými restauracemi z celé České republiky chystáme na začátku května Pupp-Up Food Fest, v rámci něhož předvede své street- foodové umění michelinský šéfkuchař Oldřich Sahajdák z restaurace La Degustation,“ nastiňuje jednu z letních akcí ředitel Krausz. Další akce na léto je připravována ve spolupráci s elektrokoly Specialized, v rámci níž budou hosté moct virtuálně prostřednictvím aplikace změřit síly s Romanem Kreuzigerem, který pro hosty Grandhotelu Pupp vybral speciální trasu.

Co dalšího? „Připravujeme také soukromou letní terasu Relax Garden by Stopka na střeše hotelového spa a čtvrtý ročník projektu Kinokavárna ve Slavnostním sále, během něhož budou promítány nejúspěšnější filmy posledních dvou let, jako například Top Gun, Menu, Trojúhelník smutku, Batman a další,“ vyjmenovává Jindřich Krausz. Sezónu venkovních akcí pak v Grandhotelu Pupp v září uzavře již tradiční Pupp-Up Wine Fest. A na své si přijdou i golfisté. Hotel kooperuje s golfovými hřišti Golf resort Karlovy Vary, Cihelny a Mariánské Lázně. Green fee nejen na tato hřiště pro ně zajistí hotelový concierge.  

Jindřich Krausz sám není rodilý Karlovarák a musel region objevit. Coby vášnivý cyklista tak činil v sedle svého kola a radí to i hotelovým hostům. „Doporučuji vyjížďku přímo do Krušných hor, zastávku v pivovaru Rýžovna, který se nachází ve stejnojmenné obci s velmi zajímavou historií. V rámci kratších tras je zážitkem projížďka po vyhlídkách v lázeňských lesích, má nejoblíbenější je Goethova vyhlídka. A pro ty, kteří nemají cyklistiku tolik v lásce jako já, doporučuji procházku po kolonádách. A za zmínku stojí i návštěva karlovarské sklárny Moser,“ říká Jindřich Krausz.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best