Home  /  Studio  /  Právě jsme překročili cílovou rovinku

Právě jsme překročili cílovou rovinku

Bilancujeme dění v Esquire Studiu 2023.
08.07.2023
Text: Tatiana Urbanová
Foto: @petrvagner

Oficiální zakončení je za námi a červený koberec srolován. Co se vám vybaví, když někdo zmíní letošní filmový festival? Čím byl výjimečný? A co, když přijde na řeč Esquire Studio? My si z Karlových Varů odnášíme opět spoustu skvělých vzpomínek! Na naše hosty, na všechny publikovatelné a především nepublikovatelné zážitky, na další dokonalé černobílé fotografie od Benedikta Renče, na celý team, bez kterého by to nešlo, na Emmu a Jordana, jenž se s námi nebojí čeřit stojaté vody klidu, který panuje na kolonádě… a na mnoho a mnoho dalšího!

Se závěrem a zakončením celého týdenního maratonu nám budou chybět i skvělé konverzace, které jsme vedli a ty které neproběhly? Tak na ty se samozřejmě těšíme v příštím roce! Protože Esquire Studio se již stalo nedílnou součástí filmového festivalu stejně jako výtahová hudba v místních hotelech. Ovšem troufáme si říci, že my máme mnohem více dobrého vkusu. A dovolte nám ho letos již naposledy demonstrovat a vzít vás do zákulisí Esquire Studia. Takže last but not least, zde je finální galerie z backstage.

Ovšem Esquire Studio by nebylo tak skvělým místem bez našich úžasných partnerů, a proto nám dovolte jim poděkovat a vyjmenovat je. Jsou jimi BMW, L’Oréal Professionnel, Stopka, Dedon, Philipp Plein, Elisabetta Franchi, Pinko, Blažek, Eye-Eye Optika, Bang & Olufsen, Stock, Hisense, Visa, Pilsner Urquell, Mattoni, Nespresso, Kombe, iStyle, Grandhotel Pupp, Philip Morris a Orlen.

EsquireMAN

Objednejte si předplatné Esquire

Časopis Esquire
Předplatné

Doporučujeme

#man at his best